Máte zdravotné problémy, s ktorými si už neviete dať rady? Ste už zúfalá/ý, pretože si vás lekári podávajú medzi sebou, prípadne nad vami len krčia plecami alebo vás už odpísali, prípadne vám nútia liečbu, s ktorou sa nestotožňujete? Tušíte alebo ste presvedčená/ý, že zdravotné problémy sa dajú riešiť aj prírodnou cestou, len neviete kde začať?

Naše telo sa nám ochorením snaží podať informáciu o tom, že niečo v jeho vnútri nie je v poriadku. Vonkajší prejav ochorenia vôbec nemusí súvisieť s orgánom, na ktorom sa manifestuje.

Ak chcete ísť do hĺbky svojho problému, potrebujete, aby sa vám už konečne niekto s plnou vážnosťou venoval, vypočul vás a naozaj riešil podstatu, vitajte u nás! V Dobrotéke prebiehajú v stanovených termínoch diagnostiky zdravia. Na základe tejto metódy sa vieme dostať vašim potiažam na koreň, zistiť kde pramenia a stanoviť tak individuálnu liečbu vám na mieru.

V čom spočíva a ako prebieha naša diagnostika

Meranie sa robí prístrojom, ktorý sa nazýva kondičný orgánový skener. Ide o zariadenie vyvinuté na základe najnovších prelomových vedeckých objavov v oblasti bioenergií a biomagnetizmu. Samotné meranie netrvá dlhšie ako minútu a je úplne neinvazívne, bezbolestné a bezpečné. Priebeh merania spočíva v uchopení malej ručnej dvojpólovej sondy, ktorá spôsobom popísaným nižšie zmeria vaše orgány a vyhodnotí stav vášho organizmu.

Každému stavu orgánu a buniek nášho tela zodpovedá určitý typ elektromagnetického žiarenia, znamená to, že každý náš orgán vlní alebo „žiari“ na istej frekvencii. Odchýlky od normálu vieme pomocou skenera zachytávať a analyzovať. Signalizujú zmeny na úrovni makromolekulárnej, následne bunkovej a vo finále to vedie k ovplyvneniu orgánov a tým i celého organizmu, čo sa prejaví ako diskomfort, bolesť, choroba. Aktuálny stav tela teda môžeme zistiť práve vďaka rôznej intenzite a frekvencii elektromagnetického žiarenia.

Výstup merania upozorňuje na zistené abnormality a ukazuje kde je možné hľadať príčiny spôsobené akoukoľvek nerovnováhou v testovanom organizme. To umožňuje včas zareagovať a drobnými úpravami životného štýlu zabrániť vzniku potiaží a priblížiť sa celkovej harmónii organizmu.

A čo potom?

Okrem prierezu vašim zdravotným stavom absolvujete aj poradenstvo v oblasti životosprávy, stravovania vhodného pre vašu anamnézu, duchovnú „nápovedu“ pre ľahšie žitie (psychika) a v neposlednom rade odporúčanie na konkrétne produkty prírodnej lekárne značky Serafin pre vašu liečbu.

Naša poradkyňa Andrejka (vľavo) pri výbere vhodnej liečby
Naša poradkyňa Andrejka (vľavo) pri výbere vhodnej liečby

Tým to však nekončí. Pokiaľ budete mať záujem, môžete sa po mesiaci, dvoch prísť dať premerať a s vašou poradkyňou odkonzultovať priebeh a ďalšie prípadné pokračovanie liečby. Veď ani tie choroby nám neprišli za mesiac, na úplné vyliečenie si treba počkať. Bylinky potrebujú síce svoj čas, no výsledok je istý a bez vedľajších účinkov. Potvrdzujú to už mnohí vyliečení zákazníci našej predajne.

S čím všetkým vieme pomôcť:

– cysty, gynekologické problémy rôzneho druhu
– urologické problémy
– tráviace problémy
– vysoký krvný tlak
– cukrovka
– stres, nepokoj
– nespavosť
– hyper/hypofunkcia štítnej žľazy
– rôzne zápaly v tele
– bolesti kĺbov
– ekzémy, vyrážky, kožné prbblémy
– alergie
– oči
– prostata
– . . . . . . . .

Príbehy vyliečenia budem postupne zverejňovať na tomto linku.

Ako a kde sa objednať

Vyšetrenia prebiehajú v Obchodíku Dobrotéka, Nálepkova 28 – staré trhovisko (oproti Matyšákovi), Piešťany.
Rezervovať termín si môžete (najideálnejšie) osobne v obchode počas otváracích hodín alebo telefonicky 0950 44 66 06, či mailom dobroteka@dobroteka.sk

Cena jedného sedenia je 15€ a trvá približne 1 hodinu.

Najbližšie dátumy konania diagnostiky zdravia:

Aktuálne sa sťahujeme do nových priestorov a potrebujeme chvíľku času na skonsolidovanie a naplánovanie ďaľšieho fungovania. V prípade záujmu o termín na diagnostiku nás prosím kontaktujte telefonicky: 0950 44 66 06 alebo mailom: dobroteka@dobroteka.sk

Štandardne sa treba prihlásiť vopred na konkrétny dátum a čas.

Pri rezervácii termínu sa platí záloha 5 eur, ktorá vám bude odrátaná z celkového poplatku za diagnostiku. Po diagnostike tak platíte len 10 eur.

Upozornenie: V prípade záujmu len o vyšetrenie bez zakúpenia odporúčanej liečebnej kúry, je cena za diagnostiku 24 eur.

Tešíme sa na vás!