Máte zdravotné problémy, s ktorými si už neviete dať rady? Ste už zúfalá/ý, pretože si vás lekári podávajú medzi sebou, prípadne nad vami len krčia plecami alebo vás už odpísali, prípadne vám nútia liečbu, s ktorou sa nestotožňujete? Tušíte alebo ste presvedčená/ý, že zdravotné problémy sa dajú riešiť aj prírodnou cestou, len neviete kde začať?

Naše telo sa nám ochorením snaží podať informáciu o tom, že niečo v jeho vnútri nie je v poriadku. Vonkajší prejav ochorenia vôbec nemusí súvisieť s orgánom, na ktorom sa manifestuje.

Ak chcete ísť do hĺbky svojho problému, potrebujete, aby sa vám už konečne niekto s plnou vážnosťou venoval, vypočul vás a naozaj riešil podstatu, vitajte u nás! V Dobrotéke prebiehajú v stanovených termínoch diagnostiky zdravia. Na základe tejto metódy sa vieme dostať vašim potiažam na koreň, zistiť kde pramenia a stanoviť tak individuálnu liečbu vám na mieru.

V čom spočíva a ako prebieha naša diagnostika

Meranie sa robí prístrojom, ktorý sa nazýva kondičný orgánový skener. Ide o zariadenie vyvinuté na základe najnovších prelomových vedeckých objavov v oblasti bioenergií a biomagnetizmu. Samotné meranie netrvá dlhšie ako minútu a je úplne neinvazívne, bezbolestné a bezpečné. Priebeh merania spočíva v uchopení malej ručnej dvojpólovej sondy, ktorá spôsobom popísaným nižšie zmeria vaše orgány a vyhodnotí stav vášho organizmu.

Každému stavu orgánu a buniek nášho tela zodpovedá určitý typ elektromagnetického žiarenia, znamená to, že každý náš orgán vlní alebo „žiari“ na istej frekvencii. Odchýlky od normálu vieme pomocou skenera zachytávať a analyzovať. Signalizujú zmeny na úrovni makromolekulárnej, následne bunkovej a vo finále to vedie k ovplyvneniu orgánov a tým i celého organizmu, čo sa prejaví ako diskomfort, bolesť, choroba. Aktuálny stav tela teda môžeme zistiť práve vďaka rôznej intenzite a frekvencii elektromagnetického žiarenia.

Výstup merania upozorňuje na zistené abnormality a ukazuje kde je možné hľadať príčiny spôsobené akoukoľvek nerovnováhou v testovanom organizme. To umožňuje včas zareagovať a drobnými úpravami životného štýlu zabrániť vzniku potiaží a priblížiť sa celkovej harmónii organizmu.

A čo potom?

Okrem prierezu vašim zdravotným stavom absolvujete aj poradenstvo v oblasti životosprávy, stravovania vhodného pre vašu anamnézu, duchovnú „nápovedu“ pre ľahšie žitie (psychika) a v neposlednom rade odporúčanie na konkrétne produkty prírodnej lekárne značky Serafin pre vašu liečbu.

Tým to však nekončí. Pokiaľ budete mať záujem, môžete sa po mesiaci, dvoch prísť dať premerať a s vašou poradkyňou odkonzultovať priebeh a ďalšie prípadné pokračovanie liečby. Veď ani tie choroby nám neprišli za mesiac, na úplné vyliečenie si treba počkať. Bylinky potrebujú síce svoj čas, no výsledok je istý a bez vedľajších účinkov. Potvrdzujú to už mnohí vyliečení zákazníci našej predajne.

S čím všetkým vieme pomôcť:

– cysty, gynekologické problémy rôzneho druhu
– urologické problémy
– tráviace problémy
– vysoký krvný tlak
– cukrovka
– stres, nepokoj
– nespavosť
– hyper/hypofunkcia štítnej žľazy
– rôzne zápaly v tele
– bolesti kĺbov
– ekzémy, vyrážky, kožné prbblémy
– alergie
– oči
– prostata
– . . . . . . . .

Príbehy vyliečenia budem postupne zverejňovať na tomto linku.

Ako a kde sa objednať

Vyšetrenia prebiehajú v Obchodíku Dobrotéka, Vajanského 58, Piešťany.
Rezervovať termín si môžete (najideálnejšie) osobne v obchode počas otváracích hodín alebo telefonicky 0950 44 66 06, či mailom dobroteka@dobroteka.sk

Cena jedného sedenia je 15€ a trvá približne 45 minút.

Najbližšie dátumy konania diagnostiky zdravia:

Apríl:

Utorok: 6.4.

POZOR: Diagnostika prebieha už v nových priestoroch Dobrotéky na Vajanského 58, Piešťany, na 1. poschodí – dvere oproti schodom (je to bývalá budova Piešťanky alebo sídlo AB redakcie alebo Klimatechu).

V prípade záujmu o termín na diagnostiku nás prosím kontaktujte telefonicky: 0950 44 66 06 alebo mailom: dobroteka@dobroteka.sk

Štandardne sa treba prihlásiť vopred na konkrétny dátum a čas.

Pri rezervácii termínu sa platí záloha 5 eur, ktorá vám bude odrátaná z celkového poplatku za diagnostiku. Po diagnostike tak platíte len 10 eur.

Upozornenie: V prípade záujmu len o vyšetrenie bez zakúpenia odporúčanej liečebnej kúry, je cena za diagnostiku 25 eur.

Tešíme sa na vás!