Vonné kužele tečúci dym KADIDLO

Neohodnotené
€2,70
Skladom (1 ks)
Vonné kužele Golden India sú vyrobené z prírodných bylín, olejov a živice. Vonné kužele s tečúcim dymom sú špeciálne kužele, ktoré počas tlenia produkujú biely dym ťažší ako vzduch. Tento dym "vyteká" z otvoru na spodnej časti kužeľa. Na vhodnom stojane, spravidla kontrastnej tmavej farby, vytvára príťažlivý efekt. v podobe nádherných vodopádov, presnejšie povedané dymopádov.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Kadidlo je súčasťou ľudských životov a rituálov po tisícky rokov. Jeho existencia sa zhoduje s existenciou prvých veľkých civilizácií, ktoré historicky pálili v chrámoch, aby mohli komunikovať s božstvami. Jedny z najznámejších a najobľúbenejších foriem spaľovania kadidiel sú práve vonné kužele. Určite sa každý z nás cíti dobre, keď sa ocitneme v krásne prevoňanom dome alebo kancelárii a lepšie vnímame okolie.

Pálenie prírodných vonných kuželov prináša telu mnoho benefitov a prevonia interiér krásnou vôňou. Kužele prinášajú úľavu od stresu, úzkosti a bolenia hlavy. Vábná esencia zrelaxuje vaše telo a myseľ a zvýši koncentráciu pri meditácii, štúdiu, či práci.  Pôsobia na zlepšenie pamäte, napomáhajú výborne sa zrelaxovať a odpočinúť, dodajú silu a motiváciu začať úplne nový rituál vo svojom živote. Kužely sú obzvlášť vhodné na zdokonalenie odpočinkovej chvíle po náročnom dni. Vytvorte si atmosféru dokonalého relaxu!  Okrem toho sú vonné kužele prevenciou pred infekciami a vytvárajú príjemnú upokojujúcu atmosféru. Do omamnej vône jazmínu sa zamilujete.
 
Existuje však ďalší - spirituálny dôvod, pre ktorý je aróma vonných kuželov prínosná. A to vymazanie, odohnanie všetkých negatívnych energií z miestnosti, príbytku, akéhokoľvek priestoru.
 

Princíp fungovania: Horiaci kužeľ vytvára dym, ktorý je ťažší ako vzduch. Dym prechádza otvormi stojana (nájdete tu) a tým vytvára efekt tečúceho dymu. Efekt priláka pohľad a miestnosť sa zaplní príjemnou vôňou kužeľa. Efekt priláka pohľad a miestnosť sa zaplní príjemnou vôňou.

Použitie: Kužeľ položte na určené miesto v stojane. Zapáľte špic kužeľa a nechajte ho horieť tak dlho, aby aspoň 75% špičky kužela bolo rozžeravenej, tak dlho pokial nevidíte dym vychádzať spod kužeľa. Potom plameň sfúknite.

Obsah balenia: 10 ks kuželov Skladovanie: mimo dosahu detí Upozornenie: Stojan na vonné kužele umiestnite na rovnú plochu, najlepšie na podložku, aby nedošlo k prípadnému vzniku povlaku na povrchu nábytku. Vonný kužeľ umiestnite na určené miesto na stojane. Rozžeravený vonný kužeľ na stojane nikdy nenechávajte bez dozoru, vždy ho umiestnite mimo dosahu detí, zvierat a horľavých predmetov. Stojan neumiestňujte do prievanu.