Copaiba extra 100% - zápalové procesy v tele + helikobakter 5ml, Trávniček

1 hodnotenie
€19,90
Skladom (>5 ks)

Zápalové procesy v tele + helikobakter.

V Amazónii sa copaiba živica používa lokálne u domorodých kmeňov na liečbu rán, zastavenie krvácania, kožné vredy a lupienku, i na liečbu kvapavky. Liečitelia v Amazónii dodnes používajú copaiba živicu pre všetky typy bolesti, na kožné ochorenia, poštípania hmyzom a zápaly.

V brazílskych systémoch bylinnej medicíny sa živica používa ako silné antiseptikum a vysokoúčinný prostriedok pre dýchacie cesty (vrátane bronchitídy a sinusitídy), ako protizápalové a antiseptikum pre močové cesty (pre cystitídu, močový mechúr a infekcie obličiek), ako lokálne protizápalové činidlo pre všetky typy kožných problémov. Copaiba živica sa predáva v gélových kapsulách v obchodoch a lekárňach v Brazílii a odporúča sa pre všetky typy vnútorného zápalu, žalúdočných vredov a rakoviny.

Jedno z najpopulárnejších použití živice v Brazílii je ako antiseptické kloktadlo pri bolesti v krku a angíne (15 kvapiek živice v teplej vode). V peruánskej tradičnej medicíne sa tri alebo štyri kvapky živice zmiešajú s lyžicou medu a užívajú sa ako prírodný liek na bolesť hrdla. V peruánskej bylinnej medicíne sa používa na zníženie zápalu a zvýšenie močenia a pri liečbe inkontinencie, močových problémov, žalúdočných vredov, syfilisu, tetanuse, bronchitíde, herpesoch, pleuróze, tuberkulóze a krvácaní.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Zloženie: Copaiba 100% olejová živica (Copaifera reticulata)

Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 2 kvapky pre dospelého (pod jazyk). U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po každých 3 týždňoch užívania, spravte vždy 1 týždňovú pauzu.

Spôsob skladovania: Skladujte mimo dosah detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 20°C , chráňte pred mrazom.

Veľkosť balenia: 10 ml