Kašeľ, zadná nádcha, alergie u dieťaťa...nakoniec vysadené lieky

Keď je dieťa choré, postihuje to celú rodinu, no najviac sa trápia maminy. Tie sa na mňa aj veľmi často obracajú s rovnakými alebo podobnými problémami. Najčastejšie to bývajú opakujúce sa sezónne ochorenia s rôznymi prejavmi na respiračnom systéme. Toto je prípad synčeka klientky Soničky.
 
 
Chlapec 4,5 roka, nábeh na alergie zatiaľ nepotvrdené z testov.
Prejavy respiračné - kašeľ a soplík.
Chodí do škôlky, odkiaľ si nosí bacilky. 
V minulosti problémy s trávením a vyprázdňovaním.
 
 
Spätná väzba od maminy po 2 mesiacoch:

 
Musím povedať, že som milo prekvapená a syn vydržal v škôlke už vyše mesiaca (klopem), čo sa nám asi ani nikdy nestalo :) Taktiež vidím aj zlepšenie, čo sa týka alergie - užíval Spirabel (antihistaminiká od lekára) a my sme ho mohli konečne vysadiť, čo je úplne super.
Taktiež nemá ani dráždivý kašeľ a zadnú nádchu, ktorú mával veľmi často. Verím, že nám takto pekne budú zaberať produkty aj naďalej. :)
 
 
Z vašich správ vidím ako sa často predpisujú lieky na alergie, antihistaminiká, či dokonca antibiotiká na dlhodobé užívanie už maličkým deťom. Ale keby to aspoň pomáhalo! Pokladám si básnickú otázku: prečo to tí lekári robia, hádam to nevidia? Veď tak ešte viac poškodzujú zdravie svojim malých pacientov...
 
Verím, že sa chlapcovi bude v zdraví dariť a že nebude už nikdy odkázaný na lieky.
Prírodné cesty existujú aj v prípadoch, kedy nevidíme nádej. 
 
 
Chcete sa aj vy už konečne zbaviť svojho trápenia?
 
Využite našu službu irisdiagnostiky v Piešťanoch alebo ma písomne kontaktujte s popisom Vášho zdravotného problému, ako to urobila pani Soňa, a za vratnú finančnú zálohu (ktorú si viete následne uplatniť na zľavu na nákup produktov) Vám odporučím výrobky na užívanie.
.
 
 
Originál mailu