Tekuté probiotiká s prebiotikami - Harmonelo PROBIO - podpora črevnej mikroflóry, 500ml

Neohodnotené
€54
Skladom (4 ks)

Pre nákup produktu kliknite na tento text alebo nás kontaktujte. Pre nákup je potrebná registrácia na harmonelo.com. Pri nákupe 4 ks akýchkoľvek probiotík alebo prebiotík je 4.-tý kus zdarma.

Harmonelo Probio obsahuje jedinečnú kombináciu 12 probiotických kmeňov. Odporúčaná dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliárd baktérií. Produkt je posilnený čistým inulínom, čím sa vytvára silný synergický efekt na priateľské črevné baktérie.

Harmonelo Probio je chutný tekutý prípravok na báze prebiotickej rozpustnej vlákniny z čakanky. Obsahuje jedinečnú kombináciu 12 probiotických kmeňov. Probiotiká sú šetrne ošetrené tzv. tyndalizačnou technológiou, nedocháza tak k narušeniu probiotického efektu a priateľské baktérie si zachovávajú svoj účinok.

Hlavným cieľom je pôsobiť priaznivo na črevný mikrobióm – – napomáha udržaniu jeho normálneho stavu a zároveň lepšej a hladšej priechodnosti čriev. Jednou z najväčších výhod je možnosť použitia tohto výrobku aj v výnimočných a problematických prípadoch, kedy sa neodporúča užívať bežne dostupné probiotiká.

Hlavné výhody:

• Rýchla vstrebateľnosť – vysoká biologická dostupnosť aktívnych zložiek
• Jednoduché použitie
• Bez lepku a mliečnych zložiek
• Sladené rozpustnou vlákninou a steviol-glykozidmi získanými z rastliny stévia
• Podporuje častosť stolice a pravidelné vyprázdňovanie
• Produkt je posilnený čistým inulínom, ktorý vytvára silný synergický efekt pre priateľské črevné baktérie
• Nízky glykemický index

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Zloženie aktívnych látok v jednej dávke

Harmonelo Bifi obsahuje vyvážený komplex 12 rôznych probiotických kmeňov * v počte 10 miliárd priateľských baktérií v základnej dennej dávke. Čakanková vláknina 2,7 g v dennej dávke. Steviol-glykozidy (stévie) 10 mg.

Zloženie:

Rozpustná vláknina z koreňa čakanky obyčajnej (Cichorium intybus) na báze fruktooligosacharidov **, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), inulín, tyndalizované probiotiká - 12 kmeňov (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus reuteri, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Streptococcus thermophilus), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), aróma lesné plody, steviol-glykozid, xantanová guma. ** Vláknina obsahuje zvyškové množstvo zmesi glukózy, fruktózy a sacharózy (max.15%)

Probiotiká a prebiotiká

WHO - Svetová zdravotnícka organizácia definuje probiotiká ako živé organizmy, ktoré, ak sú aplikované v dostatočnom množstve, pôsobia priaznivo na zdravotný stav hostiteľa. Probiotické kultúry použité v produkte sú testované a bezpečné priateľské baktérie, ktoré prirodzene obývajú ľudské tráviace ústrojenstvo. Všeobecne sú probiotiká chápané ako látky priaznivo ovplyvňujúce vývoj črevnej mikroflóry. Prebiotiká sú pre človeka nestráviteľné látky. Ich konzumácia má priaznivý fyziologický účinok na hostiteľa. Toto je dosiahnuté selektívnou stimuláciou rastu alebo aktivity niektorých kmeňov črevnej mikroflóry. Najčastejšie sa jedná o oligosacharidy (FOS, GOS), vlákninu, pektíny a celulózu. Prebiotiká sú vlastne potravou pre probiotiká. Mikrobiálne spoločenstvá sú jedny z najstarších organizmov a tvoria súčasť nášho sveta. Nachádzajú sa všade. Vo vzduchu, vo vode, v potrave, aj vo vnútri nášho tela. Preto je dobré žiť s nimi v harmónii.

Rozpustná vláknina

Nová generácia probiotík, na báze enzymaticky skvapalnených čakankových fruktooligosacharidov, prispieva k prirodzenej obnove črevnej mikroflóry. Pôsobí vo všetkých častiach čreva. Túto vlákninu nevie naše telo využiť, a preto pre nás nie je zdrojom energie. Je však dôležitou živinou pre naše prospešné črevné baktérie. Podporuje tiež množenie baktérií bifidogénneho typu v črevách a v hrubom čreve zvyšuje produkciu butyrátu priateľskými črevnými baktériami.

Stévia sladká (Stevia rebaudiana Bertoni)

Voľne rastúci ker v tropických a subtropických oblastiach južnej a strednej Ameriky. Obsahuje látku steviozid, ktorá je 200-300 krát sladšia, ako sacharóza a má zanedbateľný energický obsah.

Dávkovanie

1x denne 20ml Prípravok možno konzumovať priamo alebo odporúčanú dávku rozriediť v čaji, vode alebo inom nápoji.

Upozornenie

Jedná sa o doplnok stravy, ktorý nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Obsah: 500 ml * Zoznam probiotických kmeňov obsiahnutých v Harmonelo Probio Lactobacillus Acidophilus Lactobacillus rhamnosus Lactobacillus plantarum Lactobacillus casei Lactobacillus reuteri Bifidobacterium animalis Bifidobacterium infantis Bifidobacterium bifidum Bifidobacterium longum Bifidobacterium lactis Bifidobacterium breve Streptococcus thermophilus