Podpora IMUNITY cez črevný mikrobióm - set 3 produktov

Neohodnotené
€79,60
Skladom (>5 ks)
V prípade zníženej funkcie nášho imunitného systému alebo zvýšeného náporu, záťaže naň, je nevyhnutné a neoddeliteľné podporiť aj náš črevný mikrobióm. Veď predsa imunita pramení v našom hrubom čreve!  Táto kúra zvyšuje obranyschopnosť podporou jej funkcií, dodaním potrebných vitamínov, ale aj vytváraním ideálneho prostredia pre náš tak dôležitý črevný mikrobióm, aby mohol náš organizmus chrániť tak, ako je potrebné. Kúra obsahuje:
Prebiotický sirup Harmonelo VITALITY - viac informácií na tomto linku 
Kapsuly MULTISERAFIN - viac informácií na tomto linku 
.
V prípade pretrvávania problémov alebo výskytu viacerých pridružených diagnóz je ideálne kontaktovať našu celostnú poradkyňu, terapeutku a iridologičku Ing. Janku Hluchú zo spoločnosti Serafin za účelom odhalenia a odstránenia príčiny vášho ochorenia. Objednajte sa k nej na osobné stretnutie - odbornú diagnostiku zdravotného stavu z očí, v rámci ktorej vám odporučí liečbu a úpravu životosprávy na mieru vášmu problému. Viac informácií tu.
 

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Spôsob užívania kúry:
Prebiotický sirup Harmonelo VITALITY - 1 odmerka večer po jedle
Tinktúru Imunita - denne toľko kvapiek koľko vážite a toto číslo rozdeliť na 3 dávky (napr. 3 x 20 kvapiek, ak vážim 60kg)
Kapsuly MULTISERAFIN - 3 kapsuly denne pred jedlom
Kúru užívame:
preventívne 1 mesiac
v prípade častých opakovaných chorôb 3 mesiace s prestávkami
.
Chceli by ste vyliečiť svoje ochorenie prírodnou cestou pod odborným dohľadom? Objednajte sa na IRISDIAGNOSTIKU, kde vám iridologička dá odpovede na vaše otázky a zostaví kúru na mieru pre vás. Viac informácií tu.