Irisdiagnostika

 

V Dobrotéke (presné miesto tu) prebiehajú v stanovených termínoch diagnostiky zdravia prostredníctvom Irisdiagnostiky. Na základe tejto metódy sa vieme dostať vašim potiažam na koreň, zistiť kde pramenia a stanoviť tak individuálnu liečbu vám na mieru.

Pre bližšie informácie o tejto metóde čítajte ďalej dolu alebo si rovno vypočujte náš rozhovor s iridologičkou Ing. Jankou Hluchou.

.

                                 

 

Irisdiagnostika nazývaná aj Iridológia je diagnostická metóda, ktorá sa používala už v starovekom Egypte na zisťovanie zdravotného stavu človeka.

Moderná Iridológia sa používa približne od 19-teho storočia. Ide o metódu na diagnostikovanie zdravotného stavu človeka z očí a to z dúhovky, zreničky a očného bielka. V oku sa oslabenia či choroby prejavujú rôznymi zmenami farieb, výskytom znakov alebo zmenou tvarov už existujúcich znakov.

 

Čo dokáže irisdiagnostika odhaliť?

Je toho dosť na to, aby sme prišli na koreň zdravotného problému:

 • Genetika – súbor genetických, tzv. vrodených daností, ktoré sa môžu aj nemusia prejaviť
 • Stav orgánov, systémov a tkanív – v oku vidíme, v akej kondícii sú konkrétne jednotlivé orgány, ale aj celé sústavy orgánov a ich vzájomné prepojenie
 • Zápaly – zápal lokalizujeme, zistíme odkiaľ pramení, s čím súvisí a čo ovplyvňuje
 • Cievny systém – stav ciev v jednotlivých častiach tela, zúženie ciev, ateroskleróza, kŕčové žily, hemoroidy, cievne zásobenie, okysličovanie tela, pevnosť ciev, prekonané cievne komplikácie, trombóza
 • Cievne rizikové dispozície – riziko infarktu či cievnej mozgovej príhody alebo trombózy
 • Stav lymfatického a imunitného systému, schopnosť detoxikácie
 • Poruchy tráviaceho traktu – priamo určíme, ktorý orgán tráviacej sústavy spôsobuje tráviace, či iné problémy a vysvetlíme príčinu
 • Príčiny kožných problémov
 • Reumatické ochorenia
 • Príčiny únavy, nadváhy
 • Vplyv psychiky a stresu
 • Vrodené programy a mnohé iné…

 

Irisdiagnostiku u nás vykonáva Ing. Jana Hluchá (na foto vľavo) – iridologička, celostná poradkyňa a terapeutka s dlhoročnou praxou.

Okrem milého a prívetivého prístupu, ktorý považujeme za samozrejmosť, môžete očakávať sedenie nabité informáciami (odporúčame priniesť si papier a písacie potreby a robiť si poznámky, lebo informácií je naozaj veľa).

 

 

Taktiež si môžete vypočuť (kliknutím na obrázok dolu) rozhovor, ktorý Janka Hluchá poskytla do podcastu Rozhovory z Piešťan.

alebo si otvorte tento link:

https://podcasters.spotify.com/pod/show/rozhovory-zpiestan/episodes/Jana-Hluch-Oi-o-ns-povedia-vetko--Nedaj-sa-oklama-e22n7jm/a-a9mt61u

 


 

Pozrite si naše webináre na YT na tému rôznych telesných orgánov, ich ochorení a liečby

kliknutím na tento text.


 

Zameriavame sa na odhalene príčiny vašich zdravotných problémov, nie na potlačenie ich prejavov. A budete naozaj prekvapení koľko toho o vás vaše oči dokážu povedať. Spoločnou prácou nám pôjde o odstránenie zdravotných ťažkostí priamo od ich koreňa.

Poradenstvo je celostné – tzn. komplexné, kde sa poradkyňa na vás pozerá ako na celok. Okrem „na mieru ušitej“ bylinnej liečby pri poradenstve dostanete odporúčania na úpravu jedálnička, pohybovej aktivity, pitného režimu a v neposlednom rade aj odporúčania ako pracovať na sebe – psychosomatika, psychohygiena, spoznávanie seba samého cez reč tela.

Na konci od nás odchádzate s prírodnou liečebnou kúrou od firmy Serafin, ktorá vyrába produkty na báze liečivých bylín a medicinálnych húb – antibiotík budúcnosti.

 

Pri riešení a liečení problémov, ktoré pretrvávajú u vás dlhodobo, je dobré pracovať na sebe taktiež dlhodobo. Preto naše poradenstvo nekončí pri prvej konzultácii. Pokiaľ budete mať záujem, môžete sa s našou poradkyňou stretávať pravidelne, aby ste videli, ako napredujete vo svojej liečbe a dospeli k úplnému vyliečeniu.

Pri bylinnej liečbe a práci na sebe je potrebné spomenúť aj tzv. liečebnú krízu, ktorá počas liečby vo veľkej väčšine prípadov prichádza. To znamená, že sa môžu dostaviť negatívne reakcie, ako sú horúčka, bolesť hlavy, svalov, kĺbov extrémna únava, nespavosť, upchatie dutín, kašeľ, vyrážky, akné a iné. Táto kríza trvá niekoľko dní, počas ktorých je dobré s nastavenou kúrou neprestať (prípadne sa poradiť s poradkyňou, ako krízu prekonať).

V tejto chvíli ďakujme svoju telu, že pracuje a snaží sa o uzdravenie.

 

Máte záujem sa objednať? 
 
Prečítajte si INŠTRUKCIE:
 
Štandardne sa treba prihlásiť vopred na konkrétny dátum a čas.
Pre rezerváciu konkrétneho termínu vašej irisdiagnostiky ma kontaktujte
 
telefonicky: 0950 44 66 06 - najideálnejšie
- vieme sa dohodnúť najlepšie a ihneď na vám vyhovujúcom termíne
 
Diagnostika prebieha v priestoroch Dobrotéky na Vajanského 58, Piešťany,
na 1. poschodí – dvere oproti schodom, č.21 (je to bývalá budova Piešťanky alebo sídlo AB redakcie alebo Klimatechu).
Bližšie info o polohe aj s navigačnými fotkami nájdete kliknutím na tento text.
 
Cena jedného sedenia je 30 € a konzultácia trvá približne 30-45 min. (prvé sedenie vždy 45 min.)
POZOR ZMENA! Od augusta 2024 je cena prvého sedenia 40 €. Ďalšie, kontrolné sedenia sú spoplatnené sumou 25€.
 
Pri rezervácii termínu sa platí záloha 5 eur, ktorá vám bude odrátaná z celkového poplatku za diagnostiku.
Po diagnostike tak doplácate 25 eur.
Zálohu je možné uhradiť osobne na predajnom mieste Dobrotéky alebo prevodom na účet (bližšie info k platbe dostanete mailom po dohode presného termínu).
 
UPOZORNENIE: V prípade záujmu len o vyšetrenie bez zakúpenia odporúčanej liečebnej kúry, je cena za diagnostiku 40 eur.
Budeme sa na Vás tešiť!
 
Mgr. Dana Kulifajová
majiteľka dobroteka.sk
 
Ing. Jana Hluchá
Iridologička a celostná poradkyňa