Boswellia – kadidlovník - boswellin s vysokou vstrebateľnosťou, 90 kps Superionherbs

Neohodnotené
€34
Skladom (2 ks)

Boswellia Phytosome® Power Complex

Boswellia Phytosome® je kombináciou plnospektrálneho extraktu boswellových kyselín z Boswellia serrata a fosfolipidov. Boswellia Phytosome® technológia zaisťuje lepšiu vstrebateľnosť v porovnaní so štandardnými extraktmi.

Hladiny boswellových kyselín v plazme sú vďaka fytozomálnej technológii 3-7x vyššie a hladiny boswellových kyselín v tkanive sú 3-35 x vyššie ako u klasických extraktov (podľa toho, ktorá boswellová kyselina je meraná).

Zloženie: 350 mg Boswellin Phytosome® Complex patentovaná zmes extraktu kadidlovníka pílovitého a fosfatidylcholinu 160 mg inulín

 

Balenie: 90 toboliek x 510 mg čistá hm. extraktu 45,9 g, 100% čisté extrakty, neobsahuje plnidlá ani konzervačné látky, rastlinné tobolky – vhodné pre vegetariánov a veganov.
Doplnok stravy.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Čo je boswellin?

Boswellia serrata po slovensky kadidlovník pílovitý je stredne veľký strom z čeľade brezulovitých. Jeho domovinou je India, Afrika a oblasť Stredného východu. Strom Boswellia obsahuje vo svojej kôre a dreve kanáliky so živicou a je už po celé tisícročia využívaná v tradičnej indickej medicíne. Živica sa odoberá z rezu na kmeni stromu do špeciálnych bambusových košov. Živica boswellie obsahuje monoterpény, diterpény, triterpény, tetracyklické triterpenické kyseliny a štyri hlavné pentacyklické triterpenické kyseliny, tedyakyselinu beta-boswellovú, acetyl-beta-boswellovú, 11-keto-beta-boswellovú a acetyl-11-keto-beta-boswellovú. Práve boswellové kyseliny sú vďaka svojim účinkom najdôležitejšou zložkou.

Boswellia je látka s veľkým potenciálom podpory ľudského zdravia. Hlavným problémom je však veľmi slabá absorpcia účinných látok v ňom obsiahnutých. Kapsuly obsahujú vyčistený plnospektrálny komplex terpenických kyselín zo živice kadidlovníka pílovitého. Vďaka technológii Phytosome® - fytozomálnej technológie, sú hladiny boswellových kyselín v plazme 3-7x vyššie a hladiny boswellových kyselín v tkanive sú 3-35 x vyššie ako u klasických extraktov (podľa toho, ktorá boswellová kyselina je meraná).

Naša Boswellia je spracovaná phytozomáInou technológiou. Na trhu sú aj produkty spracované technológiou lipozomálnou. Aj keď vypadajú podobne, existujú medzi nimi zásadné rozdiely. V lipozómoch sú zložky rozpustené v centrálnej časti dutiny, s obmedzenou možnosťou molekulárnej interakcie medzi okolitým lipidom a hydrofilnou látkou. Naopak, v technológii Phytosome®, je extrakt Boswellia serrata zabudovaný vo fosfolipidovej matrici tak, ako by bol integrálnou časťou lipidovej membrány. Prípravok Phytosome® zvyšuje absorpciu účinných zložiek pri lokálnej aplikácii na kožu a zlepšuje systémovú biologickú dostupnosť pri orálnom podaní.

 

Boswellia Phytosome® Power Complex

Boswelia Phytosome® Power Complex je patentovaná forma boswelinu naviazaného na komplex fosfolipidov s klinicky potvrdenou zvýšenou vstrebateľnosťou a biologickou dostupnosťou. Phytosome® technológia výrazne zvyšuje využitie boswellinu oproti štandardným extraktom.

Hladiny boswellových kyselín v plazme sú vďaka fytozomálnej technológii 3-7x vyššie a hladiny boswellových kyselín v tkanive sú 3-35 x vyššie ako u klasických extraktov (podľa toho, ktorá boswellová kyselina je meraná).

Patentovaná forma Boswelinu

 

Technológia Phytosome®

Technológia Phytosome® je založená na biomimetickom koncepte.

Technológia Phytosome® čerpá energiu z presvedčenia, že napodobovanie prírody, jej pretvorenie vedeckými hlavami zostavením procesov a princípov v laboratóriu, je prostriedkom, ako dosiahnuť prínosy v podobe racionalizácie, zjednodušenia, udržateľnosti, znášanlivosti a bezpečnosti pre človeka.

PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA
  • Boswellia Phytosome® Power Complex
  • štandardizovaný extrakt Boswellia serrata spracovaný fytozomálnou technológiou
  • zvýšená vstrebateľnosť a dostupnosť až 35x vyššia oproti štandardným extraktom z boswellie.
KLINICKY POTVRDENÁ ÚČINNOSŤ
  • skrátenie trvania akútnych črevných potiaží
  • zlepšenie stavu ulceróznej kolitídy
  • priaznivé účinky v prípade muskuloskeletálnej a športovej záťaže

350 mg Boswelia Phytosome®  Power Complex.
Patentovaná zmes extraktu Boswellia Phytosome 
160 mg inulín
100% čisté extrakty, neobsahuje plnivá ani konzervačné látky.
HPMC rastlinné tobolky – vhodné pro vegetariánov a vegánov.

Zloženie: 350 mg Boswellin Phytosome® Complex patentovaná zmes extraktu kadidlovníka pílovitého a fosfatidylcholínu 160 mg inulín

Balenie: 90 toboliek x 510 mg čistá hm. extraktu 45,9 g, 100% čisté extrakty, neobsahuje plnivá ani konzervačné látky

Dávkovanie:

  • 1-2 tobolky denne
  • tobolky užívajte najlepšie s jedlom a dostatočne zapite

Upozornenie
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Nie je určené pre deti do 3 rokov.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Skladujte v suchu pri teplote do 25° C.
Doplnok stravy.