AURORA - dámsky hand made botanický parfém, 30ml Savon

Neohodnotené
€59
Skladom (5 ks)

AURORA bola vytvorená s ohľadom na modernú ženu. Je ľahká, citrusová, mierne púdrová, ideálna na každodenné nosenie. Budete sa s ňou mať chuť rozbehnúť cez rannú rosu v momente, kedy slnko prvými lúčmi presvetlí lúku plnú kvetov. Ideálna voľba pre ženy, ktoré sa chcú cítiť sebavedomé a krásne.

AURORA vás zahalí do závoja svetla a navodí vo vás pocity radosti a šťastia. Je to dokonalá vôňa na dni, počas ktorých sa chcete cítiť optimistická a plná energie. Šťavnatý citrón, bergamot, pomaranč, zázvor, upokojujúca medovka či zmyselná pelargónia, mimóza a santalové drevo spoločne vytvárajú emotívne tóny, ktoré vás v myšlienkach prenesú na vaše vysnívané, šťastné miesto. 

Či už si potrebujete vybaviť niečo v meste, chystáte sa na kávu s priateľkami alebo plánujete stráviť deň nákupmi, s vôňou AURORA budete najlepšou verziou samej seba. Zahalená v obláčiku AURORY určite zanecháte trvalý dojem všade, kam vkročíte. 

  • SLOVENSKÝ PRODUKT
  • 100% PRÍRODNÉ ESENCIÁLNE OLEJE
  • KVALITNÉ LUXUSNÉ SUROVINY
  • VEGAN
  • RUČNE VYROBENÉ

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Typ vône: citrusová

Hlava: citrusové tóny

Srdce: geránium, mimóza, zázvor

Základ: balzamové tóny, labdanum, tolu

 

Použitie:

Parfém aplikujte na pokožku. Nechajte vôňu vstrebať do pokožky a rozvinúť sa. Kozmetický výrobok len na vonkajšie použitie.
 
Balenie:
Sklený flakón v ekokrabičke
 
Upozornenie:
Vyhnite sa kontaktu s očami. Pri zasiahnutí vypláchnite vodou. Nepoužívajte na podráždenú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote do 24°C. Nevystavuje priamemu slnečnému žiareniu. Uchovávajte mimo dosahu tepla, ohňa a iných zdrojov zapálenia.
 
 
 
Čo sú to botanické parfumy?
 
Životné prostredie je kľúčovým faktorom pre kvalitu a trvanlivosť života na Zemi. Našou povinnosťou je chrániť a zachovávať čistotu a udržateľnosť životného prostredia pre budúce generácie. Aj v oblasti parfumov sa začína prejavovať záujem o udržateľnosť a ochranu životného prostredia. Botanické parfumy tu predstavujú jednu z najlepších možností voľby parfému, ktorý znižuje nežiadúcu ekologickú stopu, zatiaľ čo je rovnako účinný a prináša ženám aj mužom potešenie v podobe krásnej vône.
 
Ako viem, ktoré parfumy sú botanické?
Botanické parfumy sú vône rastlinného pôvodu, ktoré boli vytvorené kombináciou esenciálnych olejov, rastlinných látok a aromatických extraktov. Tieto vône sú vyrobené bez syntetických materiálov alebo chemických prísad. Prírodné vône poskytujú jemnejšiu vôňu ako syntetické vône, pretože neobsahujú žiadne pridané farbivá ani chemikálie. Vďaka tomu sú skvelé pre tých, ktorí hľadajú jemnejšiu vôňu alebo majú citlivú pokožku. Prečo ich teda nevyskúšať?
 
Botanické parfumy sa vyrábajú z prírodných ingrediencií, z extraktov získaných z kvetov, ale aj ďalších častí rastlín. Na rozdiel od syntetických parfumov, ktoré často obsahujú chemikálie ako napríklad ftaláty, ktoré sú škodlivé pre životné prostredie a ohrozujú zdravie ľudí, botanické parfumy sú prirodzenejšie, no najmä bezpečné. 
 
Záruka kvality
Príroda je veľmi bohatá na širokú škálu aromatických zlúčenín vhodných na výrobu botanických parfumov, pričom extrakciou sa zachovávajú ich prírodné vlastnosti. Vzhľadom na to, že sú použité prírodné a ekologické zložky, botanické parfumy sú kvalitné, ale aj priateľské k životnému prostrediu. Botanické parfumy podporujú udržateľnosť aj vďaka ekologickým a recyklovateľným obalom a ich výrobe. Tento proces podporuje minimalizáciu odpadu a výrazné zníženie emisií. 
 
Pretože botanické parfumy používajú prírodné ingrediencie a vyrábajú sa bez živočíšnych zložiek, ich výroba je etická a morálna. To znamená, že ich kúpou prispievate k ochrane prírody a zvierat, ktoré by inak boli vystavené riziku. Syntetické zložky sú síce lacnejšie ako prírodné zložky, ale chýba im udržateľnosť. Vône získané z rastlín sú udržateľnejšou voľbou ako ich syntetická alternatíva, pretože používajú materiály, ktoré možno extrahovať z rastlín bez toho, aby poškodzovali životné prostredie.
 
Vzhľadom na šetrnosť k životnému prostrediu a jej prírodnej podstate, botanické parfumy sú skvelou voľbou pre ženy a mužov všetkých vekových kategórií, ktorí sa snažia podporovať udržateľnosť životného prostredia. Presvedčte sa sami, že botanické parfumy sú naozaj krásne, účinné a trvácne.