CASSIA OBOVATA prírodná neutrálna henna na vlasy VOONO

Neohodnotené
€9,50
Skladom (1 ks)
Táto neutrálna bezfarebná henna (potrebná pre výrobu kozmetiky) sa používa buď ako maska na regeneráciu vašich vlasov alebo tiež na riedenie iných farieb za účelom dosiahnutia požadovaného farebného odtieňa. Napr. vhodná kombinácia pre jahodovú blond je 90 gramov Cassie a 10 gramov Copper. Samozrejme aj pri ostatných farbách viete pridaním Cassie zjemniť výsledný efekt.
  • DODÁVA OBJEM, LESK A PEVNOSŤ
  • VYSOKÝ LESK
  • ZACEĽUJE VLASOVÉ VLÁKNO
 

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Spôsob použitia: Casiu zalejte vodou teploty 60°C. Môžete ju naniesť ihneď po vychladnutí alebo ju cez noc nechať odstáť. Cassia obovata je vhodná aj ako vlasová maska, ktorá zregeneruje vašu korunu krásy ako aj vlasovú pokožku.

České farby VOONO sú intenzívne, úplne bez chémie, tým pádom šetrné k pokožke. Farby sú veľmi dobre znášané aj problematickou vlasovou pokožkou (psoriáza, lupiny, dermatitídy). Ľahko sa miešajú a čas potrebný na pôsobenie farby je omnoho kratší ako pri klasickej henne - niekoľko hodín, najlepšie celú noc, čím sa dosť vysušujú vlasy i pokožka. Pri VOONO farbách stačí 45 min. Ak chcete odtieň intenzívnejší, môžete farbu nechať pôsobiť až do 2 hod. Predĺžte si trvácnosť vašej farby používaním VOONO ŠAMPÓNU a zlepšite si kvalitu vašich vlasov VOONO KONDICIONÉROM. Pre problémy s vašimi vlasmi, či vlasovou pokožkou je tu ZÁZRAŽNÁ MASKA HAIR OF GAURÍ.