Curcumin Phytosome – kurkumín s vysokou vstrebateľnosťou, 90 kaps Superionherbs

Neohodnotené
€25
Skladom (3 ks)

Kurkumín má priaznivý vplyv na mnohé telesné funkcie ale aj na duševnú pohodu. Používa sa predovšetkým pre svoj protizápalový účinok.

Kurkumín s vysokou vstrebateľnosťou. Vďaka patentovanej technológii Phytosome® – ktorá do fosfolipidového prípravku zabuduje 3 základné kurkuminoidy (Kurkumín, Demethoxykurkumín, Bisdemethoxykurkumín) sa zvýši vstrebateľnosť a využiteľnosť kurkumínu v organizme o 2900%. Kurkumín je flavonoid označovaný tiež ako kurkumová žlť a je aktívnou zložkou koreňa kurkumy. Jedná sa o jednu z najviac preskúmaných prírodných látok s celou škálou blahodarných účinkov na ľudský organizmus.

Účinky:

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Účinnosť kurkumínu avšak závisí na jeho vstrebateľnosti a biologickej dostupnosti, ktorá je veľmi malá. Curcumin Phytosome® Power Complex je patentovaná forma kurkumínu naviazaného na komplex fosfolipidov s klinicky preukázanou zvýšenou vstrebateľnosťou a biologickou dostupnosťou. Patentovaná forma kurkumínu Curcumin Phytosome® Patentovaná technológia Phytosome® do fosfolipidového prípravku zabuduje 3 základné kurkuminoidy –  Kurkumín, Demethoxykurkumín, Bisdemethoxykurkumín.

Phytosome® technológia zvyšuje využiteľnosť kurkumínu 29x čiže o 2900% oproti štandardným extraktom kurkumínu.

Curcumin Phytosome Power Complex zaisťuje lepší profil kurkuminoidov v krvnej plazme vďaka vysokému obsahu dementhoxykurkumínu, ktorý je považovaný za dôležitejší pre proticensoredové účinky.

Technológia Phytosome®

Technológia Phytosome® je založená na biomimetickom koncepte. Technologie Phytosome® čerpá energiu z presvedčenia, že napodobovanie prírody, jej pretvorenie vedeckými mozgami zostavením procesov a princípov v laboratóriu, je prostriedkom, ako dosiahnuť prínosov v podobe racionalizácie, zjednodušenia, udržateľnosti, znášanlivosti a bezpečnosti pre človeka.

PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA
  • Curcumin Phytosome® Power Complex
  • obsahuje tri účinné kurkuminoidy (Kurkumín, Demethoxykurkumín, Bisdemethoxykurkumín)
  • zvýšená vstrebateľnosť a dostupnosť o 2900% oproti štandardným extraktom z kurkumy
KLINICKY POTVRDENÁ ÚČINNOSŤ
  • preklinicky a klinicky najzdokumentovanejší bioaktívny kurkumínový prípravok
  • celkom 31 publikovaných klinických štúdií na ľuďoch
  • prestížna clevelandská klinika v USA uvádza

Zloženie: 500 mg Meriva® Phytosome® Turmeric Complex patentovaná zmes extraktu koreňa kurkumy a fosfatidylcholinu 500 mg  Kurkumín a ďalšie kurkuminoidy, min. 20% 500 mg Meriva®  Phytosome®  Turmeric Complex patentovaná zmes extraktu koreňa kurkumy a fosfatidylcholinu 500 mg Kurkumín a ďalšie kurkuminoidy, min. 20% 100% čisté extrakty, neobsahuje plnidlá ani konzervačné látky HPMC rastlinné tobolky – vhodné pre vegetariánov a veganov Doplnok stravy Balenie: 90 toboliek x 500 mg, tj. 45 g Dávkovanie:

  • pri zdravotných problémoch: 2-4 tobolky denne
  • tobolky užívajte najlepšie s jedlom a dostatočne zapite

Upozornenie Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25° C Doplnok stravy.