DARK BROWN prírodná farba na vlasy - henna, 100g VOONO

Neohodnotené
€10,50
Skladom (2 ks)

DARK BROWN je prirodzený odtieň kávovo hnedej. Výsledkom je tmavohnedá farba. Výsledný odtieň vždy závisí od východiskovej farby, na ktorú produkt naň na prirodzenej farbe vašich vlasov a na dobe pôsobenia farby. Jemnejšie farby sa zafarbia intenzívnejšie, než vlasy pevné a hrubé.

VOONO to sú:

 • prirodzené a žiarivé farebné odtiene
 • 100% prírodné rastlinné zloženie vhodné aj pre vegánov
 • obsah bez akejkoľvek chémie, nealergénna, dobre znášaná vlasmi i vlasovou pokožkou
 • česká značka vysokej kvality, dermatologicky testovaná
 • výrobky netestované na zvieratách
 • farba na vlasy, ktorá ich zároveň ošetrí a vyživí
 • vysoká kvalita použitých vstupných surovín
 • farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy
 • jednoduchá a rýchla aplikácia
 • obal - krabička z recyklovaného papiera

Predĺžte si trvácnosť vašej farby používaním VOONO ŠAMPÓNU a zlepšite si kvalitu vašich vlasov VOONO KONDICIONÉROM. Pre problémy s vašimi vlasmi, či vlasovou pokožkou je tu ZÁZRAŽNÁ MASKA HAIR OF GAURÍ.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Ak hľadáte 100% prírodnú rastlinnú farbu na vlasy, šetrnú a bez chemikálií ako je peroxid, či umelé farbivá, konvenčné farby vám dráždia pokožku alebo sa obávate zdravotných následkov chemikálií na vašom tele, tak VOONO, to je ono! Všetko, čo aplikujeme na naše telo, vrátane farieb na vlasy sa vstrebáva do nášho krvného obehu. Toxíny sa ukladajú v pečeni, zanášajú a zaťažujú obličky a môžu sa prejaviť akýmkoľvek nežiadúcim spôsobom bez toho, aby sme tušili s čím daný zdravotný problém súvisí.
 
VOONO je 100% bylinný produkt, ktorý vám vlasy jednotne a intenzívne zafarbí a zároveň sa vlasy vyživí, podporí ich rast a vitalitu. České farby VOONO sú intenzívne, úplne bez chémie, tým pádom šetrné k pokožke. Farby sú veľmi dobre znášané aj problematickou vlasovou pokožkou (psoriáza, lupiny, dermatitídy). Ľahko sa miešajú a čas potrebný na pôsobenie farby je omnoho kratší ako pri klasickej henne – niekoľko hodín, najlepšie celú noc, čím sa dosť vysušujú vlasy i pokožka. Pri VOONO farbách stačí 45 min. Ak chcete odtieň intenzívnejší, môžete farbu nechať pôsobiť až do 2 hod.
 
Váha: 100g
 
Zloženie: Shikakai, Indigo, Henna lawsonia, Amla, Bhringraj, Baheda, Harad
 
Obsah balenia: henna v prášku, čiapka, jednorazové rukavice, návod na použitie.
 
Spôsob použitia:
Prášok zalejte vodou teploty 50°C. Farbu stačí mať na hlave 45 min. Detailný návod je uvedený v príbalovom letáku. Finálny výsledok závisí od vášho predchádzajúceho farebného odtieňa vlasov.
Návod na použitie:
 • Na farbenie budete potrebovať: rastlinnú farbu VOONO, teplomer na meranie teploty vody, sklenenú misku, štetec, čiapku, rukavice, starší uterák.
 • Farbenie začína precíznou prípravou. Pre hnedé a tmavé odtiene je potrebné na miešanie farby použiť vodu, ktorá má presne 50 oC. Pri červených odtieňoch (Orange, Copper, Wine red) dodržiavajte teplotu medzi 60-90 oC. Teplotu pripravenej vody si zmeriate pomocou špeciálneho teplomera.
 • Dôležitá je aj správne konzistencia farby. Aká je tá správna? Najlepšie ako jemný jogurt alebo hustejšia horčica. Alebo ako hovoria deti, také mazľavé blato.
 • Pred farbením doporučujeme natrieť okraje tváre krémom alebo kokosovým olejom. Zabránite tak zafarbeniu pokožky tváre, ktoré sa potom nepríjemne odstraňuje.
 • Ak máte citlivú pokožku, pripravenú zmes nechajte jemne vychladnúť a až potom ju nanášajte. Zmes nanášajte rovnomerne, najlepšie pomocou štetca v niekoľkých vrstvách, tak aby ste zafarbili všetky vlasy. Vlasy doporučujeme zopnúť a potom postupne odopínať.
 • Po nafarbení nechajte farbu pôsobiť. Vlasy zakryte priloženou igelitovou čiapkou alebo alobalom, trochu zahrejte fénom, zabaľte do uteráka a nechajte pôsobiť 45 minút až 2 hodiny. Potom dôkladne umyte, môžete použiť aj šampón, prípadne kondicionér.
 • Čas pôsobenia sa líši podľa východiskovej farby vlasov, typu vlasov a podľa toho, či ste si vlasy predtým farbili chemicky. Pre dosiahnutie požadovaného odtieňa postačuje doba pôsobenia 45 minút. Ak požadujete intenzívnejší farebný odtieň, nechajte farbu pôsobiť 2 hodiny.
 • Potrebujete zafarbiť šediny? Doporučujeme dvojfázové farbenie. V prvom kroku si vlasy zafarbíte Hennou COPPER, v druhom kroku použijete vami vybraný farebný odtieň. Medzi jednotlivými fázami farbenie je doporučené nechať vlasy chvíľu odpočinúť (cca 30-45 minút). Ak už máte vlasy farbené rastlinnou farbou, v prvej fáze si Hennou COPPER zafarbíte len odrastené korienky vlasov.
 • Presný návod na použitie nájdete priložený v krabičke produktu.
Dôležité upozornenie: Nekonzumujte. Skladujte mimo dosah detí a zvierat. Doba spotreby je uvedená na obale. Farby na vlasy VOONO neobsahujú chemické konzervačné látky, umelé farbivá a ďalšie bežné chemické zložky. Farby neboli testované na zvieratách a neobsahujú žiadne živočíšne zložky.