Femina happy - prírodné kapsuly 90ks Serafin

Neohodnotené
€19,30
Skladom (>5 ks)

Pôsobia na plodnosť, menštruáciu, klimaktérium, ovuláciu. Hlavné zložky: Angelika čínska – podporuje prirodzené funkcie ženských pohlavných orgánov, upravuje menštruáciu, napomáha v klimaktériu

Macca – podporuje prirodzenú plodnosť, vitalitu a psychiku

Vitamin E - antioxidant

Zinok – prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Zloženie: Extrakt z Angeliky čínskej (angelicae chinensis)100 mg, Extrakt z Macca (Lepidium peruvianum Chacon) 181 mg, Vit. E (D-alfa-tokoferol sukcinát) -5 mg, Mliečnan zinočnatý - 2 mg, Stearan horečnatý -12 mg

Označené byliny sú vo forme koncentrátuKoncentrát vzniká luhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl.

Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká. Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu.

Kapsuly Serafin sú čisto prírodné, vegánske, nakoľko púzdro kapsulky nie je zo želatiny, ale z celulózy, takže rastlinného pôvodu.

Dávkovanie: 3x denne 1 kapsulu medzi jedlom (neodporúčame užívať večer, obsiahnuté byliny mierne stimulujú)