Femina natur - prírodné kapsuly 90ks Serafin

Neohodnotené
€19,30
Skladom (>5 ks)

Prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém: napomáha pri gynekologických ťažkostiach,cystách,myómoch.

Hlavné zložky:

Cordyceps - húsenica čínska – huba tradičnej čínskej medicíny, ktorá podporuje prirodzené funkcie tela

Vilcacora – podporuje prirodzenú funkciu imunitného systému

Alchemilka – podporuje normálny stav ženských pohlavných orgánov a menštruácie, vstrebávanie cýst, myómov a zníženie zápalov

Vitamín B1 - prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu

Vitamín B6 - prispieva k regulácií hormonálnej aktivity

Vitamín E - prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Zloženie: Extrakt z Cordyceps sinensis 100 mg, Vilcacora Uncaria tomentosa extrakt 138 mg, Alchemilka mletá 50 mg, Thiamin 0,5 mg, Pyridoxin- 0,5 mg, Vitamin E 5 mg (D - alfa- tokoferol sukcinát), Stearan horečnatý 6 mg, celulózová kapsule veľkosti 0.

Označené byliny sú vo forme koncentrátu. Koncentrát vzniká luhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká.

Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu.

Kapsuly Serafin sú čisto prírodné, vegánske, nakoľko púzdro kapsulky nie je zo želatiny, ale z celulózy, takže rastlinného pôvodu.

Dávkovanie: 3x denne 1 kapsulu medzi jedlami (neodporúčame užívať večer, obsiahnuté byliny mierne stimulujú)