Graviola – čistý extrakt z listov, 90 kapsúl Superionherbs

Neohodnotené
€28
Skladom (2 ks)

VLASTNOSTI PRODUKTU

  • Graviola Extrakt 6:1, extrakt z listov
  • vysoký obsah izoquinolových alkaloidov
  • bez prídavných látok, konzervantov
  • rastlinné tobolky

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Graviola je portugalský názov rastliny, ktorá bežne rastie a konzumuje sa v Latinskej Amerike. Graviola je nevysoký strom z tropickej časti Peru rastúci vo výškach okolo 1.000 m n. m.. Charakterizujú ho neopadavé, zelené, podlhovasté, lesklé listy, chutné a výživné plody, známe ako guanabana. Ďalšie bežné mená sú anona a brazílska papaya. Nech už tento tropický stálozelený strom nazveme akokoľvek, vytvára plody s bielou dužinou, s množstvom veľkých semien a veľmi sladkou, nakyslou chuťou. Pretože sa dužina ťažko je, obvykle sa z nej robí šťava. Graviola rastie v dažďovom pralese a je súčasťou prírodnej a tradičnej medicíny Strednej a Južnej Ameriky a Karibiku už po storočia. Má výnimočný záber účinkov rozdelených do rôznych častí rastliny. Používajú sa plody ale aj iné časti rastliny – listy, stonka, kôra, korene a semená. 

Najviac účinných látok obsahujú listy Gravioly. Vedci nedávno začali skúmať potenciál bioaktívnych zlúčenín v listoch, stonke a semenách gravioly nazývaných annonacenové acetogeníny. Graviola obsahuje izoquinolové alkaloidy s vysokou účinnosťou – asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taniny, polyfenoly, nenasýtené mastné kyseliny, vitamín C a iné.

Modernými metódami extrakcie získaný extrakt z listov Annona muricata Extrakt 6:1 Graviola v tomto produkte pochádza z Peru z oblasti Ucayali – Huanuco. Jedná sa o východnú oblasť Peru na hraniciach s Brazíliou – územie amazonského dažďového pralesa. Oblasť nesie meno podľa rieky Ucayali, ktorá vyteká z presláveného jazera Titicaca. V srdci divokej a čistej prírody, na úpätí hôr sú ideálne podmienky, aby listy Gravioly boli plné účinných látok.

Balenie: 90 toboliek x 350 mg, čistá hmotnosť extraktu 31,5g 1 tobolka obsahuje extrakt z listov Gravioly 100% čistý extrakt, neobsahuje plnivá ani konzervačné látky. Tobolky sú rastlinné HPMC- vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Užívanie: 1 tobolka 3x denne počas jedla, zapiť dostatočným množstvom vody. Po mesiaci užívania sa odporúča mesiac prestávka. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Prečo robiť prestávky v užívaní: Ideálne je vždy po 1 mesiaci užívania urobiť 1 mesiac pauzu. In vitro boli preukázané významné antimikrobiálne vlastnosti. Chronické, dlhodobé užívánie tejto byliny môže viesť k odumieraniu prospešnej baktérie v zažívacom trakte. Pokiaľ užívate Graviolu dlhšie ako 1 mesiac je potrebné doplniť diétu o probiotické prípravky a tráviace enzýmy.

Kombinácia s Q10: Pri cielení na nádorové bunky neužívať spoločne s koenzýmom Q10. Koenzym Q10 zvyšuje ATP, zatiaľčo graviola funguje na mechanizme blokovania prístupu ATP do nádorových buniek.

Kombinácia s medicinálnymi hubami: Je možné kombinovať so všetkými medicinálnymi hubami. Medicinálne huby užívať nalačno cca 20 minút pred jedlom. Graviolu potom vždy s jedlom alebo po jedle - tiež dostatočne zapiť. Ideálna kombinácia je s Reishi alebo s Coriolus.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu do 25 °C v uzavretom obale. Doplnok stravy.