Harmonelo Life - prebiotiká - podpora črevnej mikroflóry, zdravý životný rytmus, 500ml

Neohodnotené
€54
Skladom (>5 ks)

Pre nákup produktu kliknite na tento text alebo nás kontaktujte. Pre nákup je potrebná registrácia na harmonelo.com. Pri nákupe 4 ks akýchkoľvek probiotík alebo prebiotík je 4.-tý kus zdarma.

Harmonelo Life je tekutý výživový doplnok na báze prebiotickej rozpustnej vlákniny z čakanky. Obsahuje jedinečnú kombináciu štiav z plodu dragon fruit (dračí plod – Pitaya) a goji, fortifikované betaglukánom z hlivy ustricovej. Dračí plod (Dragon fruit) je obľúbený tradičný plod z oblasti strednej Ameriky a Ázie. Plody kustovnice čínskej, čiže goji, sú vďaka svojmu zloženiu označované za superpotravinu 21. storočia. Základom sirupu je 85% rozpustná vláknina na báze fruktooligosacharidov, ktorá podporuje priateľské črevné baktérie.

Pre váš harmonický život
Hlavné výhody:
 •       Sirup sa rýchlo vstrebáva – vysoká biologická dostupnosť aktívnych zložiek
 •       Jednoduché použitie
 •       Bez lepku, mliečnych zložiek
 •       Sladené rozpustnou vlákninou s probiotickým efektom
 •       Nízky glykemický index
Čomu prispieva:
 •       Podpora črevnej mikroflóry
 •       Normálny životný rytmus

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Pre váš harmonický život
Hlavné výhody:
 •       Sirup sa rýchlo vstrebáva - vysoká biologická dostupnosť aktívnych zložiek
 •       Jednoduché použitie
 •       Bez lepku, mliečnych zložiek
 •       Sladené rozpustnou vlákninou s probiotickým efektom
 •       Nízky glykemický index
Čomu prispieva:
 •       Podpora črevnej mikroflóry
 •       Normálny životný rytmus
Zloženie aktívnych látok:

Dračí plod (Pitahaya blanca) sušená šťava 500 mg, Kustovnica čínska (Black goji) sušená šťava 500 mg, Betaglukan z hlivy ustricovej 250 mg, Čakanková vláknina 2500 mg, Steviol-glykozidy (stévie) 10 mg

Dragon fruit (Dračí plod / Pitahaya blanca)

Dragon fruit je plod kaktusu z oblasti strednej Ameriky a Ázie. Má tvar bobule a tuhú šupinatú šupku ukrývajúci dužinu. Chuť dužiny je jemná a mierne sladkastá. Niektoré druhy môžu pripomínať melón, iné môžu mať chuť podobnú kiwi. Dragon fruit patrí medzi veľmi obľúbené a chutné ovocie s vysokým obsahom živín na podporu kvality nášho bežného života. Dračí plod obsahuje dôležité vitamíny, minerály a vlákninu, napriek tomu má nízky obsah kalórií.

Black Goji (Kustovnica čínska / Lycium chinense), sušená šťava

Goji je vďaka svojmu zloženiu označovaná za superpotravinu 21. storočia. Harmonelo Life obsahuje šťavu z Black Goji. Tá je známa svojou vysokou nutričnou hodnotou, ktorá je dokonca oveľa vyššia ako u bežných červených bobúľ. Čierne bobule obsahujú veľké množstvo bielkovín, tukov, uhľohydrátov, voľných aminokyselín, organických kyselín rôznych živín, minerálov, stopových prvkov, alkaloidov a vitamínov. Plody Black Goji navyše obsahujú niektoré esenciálne mastné kyseliny, ktoré v ovocí obvykle nenájdeme. Ďalším pozitívom je tiež obsah veľkého množstva proanthokyanidinov. Tento druh kustovnice obsahuje doslova gigantické množstvo antioxidantov a prírodných farbív, bio flavonoidov a ďalších prospešných látok.

Betaglukán z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus)

V Harmonelo Life je použitý purifikovaný, ​​tj. vysoko prečistený ​​extrakt z hlivy ustricovej, ktorá obsahuje široké spektrum prospešných látok. Medzi tie najdôležitejšie patria práve betaglukány - unikátne prírodné polysacharidy - ktoré sú takmer nepostrádateľné pre náš imunitný systém.

Rozpustná vláknina

Nová generácia prebiotík na báze upravených - enzymaticky stekutených - čakankových fruktooligosacharidov prispieva k prirodzenej obnove črevnej mikroflóry. Pôsobí vo všetkých častiach čreva, ako v tenkom, tak hrubom. Túto vlákninu nevie naše telo využiť, stráviť ani vstrebať. Je však dôležitou živinou pre naše prospešné črevné baktérie. Okrem toho podporuje množenie baktérií bifidogénneho typu v črevách. V tom hrubom navyše zvyšuje produkciu butyrátu priateľskými črevnými baktériami. Butyrát je pre naše telo veľmi prospešná látka. Slúži tiež ako zdroj energie pre bunky črevnej sliznice, a tým napomáha k obnove jej integrity (celistvosti).

Stévia sladká (Stevia rebaudiana Bertoni)

Stévia je voľne rastúci ker v tropických a subtropických oblastiach Južnej a Strednej Ameriky. Hlavná sila tohto kríku je ukrytá v jeho listoch a stonkách, ktoré obsahujú látku steviozid. Tá je 200-300krát sladšia ako sacharóza a má zanedbateľný energetický obsah. Po stáročia bola a je stévia využívaná v prírodnej medicíne, a preto sú zvolené ako sladidlo práve Steviol-glykozidy.

Zloženie:

Rozpustná vláknina z čakanky na báze fruktooligosacharidov **, šťava plodu Hylocereus zvlněnného (Dragon Fruit - Hylocereus undatus), šťava plodu kustovnice čínskej (Black Goji - Lycium chinense), betaglukán z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), steviol-glykozid, xantánová guma.

Dávkovanie:

1x denne 2 cl, sirup možno konzumovať priamo, prípadne možno odporúčanú dávku rozriediť v čaji, vode alebo inom nápoji. Jedná sa o doplnok stravy, ktorý nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 3 rokov. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. ** Vláknina obsahuje zvyškové množstvo zmesi glukózy, fruktózy a sacharózy (max.15%) Bohužiaľ podľa súčasnej legislatívy a NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12.2012, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Mohli vzbudiť dojem zakázaného zdravotného alebo liečebného účinku bylín a prírodných látok aj napriek tomu, že sa používajú stovky rokov a pomohli mnohým ľuďom. Tabuľka výživových hodnôt  

Hodnoty obsah na 100g
Energia 79kJ / 19,74kcal
Tuky 0g
Cukry 1,4g
Proteíny 0g