Harmonelo SLIM - prebiotiká - redukcia váhy a udržanie správnej telesnej hmotnosti, 500ml

Neohodnotené
€54
Skladom (>5 ks)

Pre nákup produktu kliknite na tento text alebo nás kontaktujte. Pre nákup je potrebná registrácia na harmonelo.com. Pri nákupe 4 ks akýchkoľvek probiotík alebo prebiotík je 4.-tý kus zdarma.

Majte svoju hmotnosť pod kontrolou.

Telesná hmotnosť pod kontrolou vďaka doplnku stravy s čisto prírodným zložením, ktoré bude podporovať vaše trávenie a správne zloženie mikroflóry.

Koncentrát Harmonelo Slim obsahuje vysoký podiel vlákniny, L-karnitínu a fermentovanej Gynostemy päťlistej (Gynostemma pentaphyllum).

Ide o tekuté prebiotiká na báze rozpustnej vlákniny a komplexu biologicky aktívnych molekúl určených na redukciu telesnej hmotnosti.

Základnou zložkou je glukomanán, ktorý je dôležitou súčasťou nízkoenergetickej stravy. Dôležitou látkou je L-karnitín, ktorý sa zameriava na hlavné príčiny ukladania tukov. Extrakt z opuncie sa vyznačuje schopnosťou viazať tuky a obmedzovať ich vstrebávanie.

Harmonelo SLIM obsahuje aj extrakt zo zeleného čaju, ktorý pôsobí ako silný antioxidant a prispieva k metabolizmu tukov. Mikrobiálne aktivovaná Gynostema päťlistá označovaná tiež ako ženšeň päťlistý obsahuje vysokú koncentráciu biologicky dostupných ginsenoidov. Jeho účinok je posilnený extraktom z chmeľu s obsahom xantohumolu. Monakolin K z červenej fermentovanej ryže prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Ide o tekuté prebiotiká na báze rozpustnej vlákniny a komplexu biologicky aktívnych molekúl určených na redukciu telesnej hmotnosti. Základnou zložkou je glukomanán, ktorý je dôležitou súčasťou nízkoenergetickej stravy.

Dôležitou látkou je L-karnitín, ktorý sa zameriava na hlavné príčiny ukladania tukov. Extrakt z opuncie sa vyznačuje schopnosťou viazať tuky a obmedzovať ich vstrebávanie.

Harmonelo SLIM obsahuje aj extrakt zo zeleného čaju, ktorý pôsobí ako silný antioxidant a prispieva k metabolizmu tukov. Mikrobiálne aktivovaná Gynostema päťlistá označovaná tiež ako ženšeň päťlistý obsahuje vysokú koncentráciu biologicky dostupných ginsenoidov.

Jeho účinok je posilnený extraktom z chmeľu s obsahom xantohumolu. Monakolin K z červenej fermentovanej ryže prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Vyrábané pod farmaceutickým dohľadom. Zloženie v 1 dávke (20ml):

Aktívne látky obsah DHRP*
Rozpustná kukuričná vláknina 2200 mg -
L-karnitín 250 mg -
Glukomanán 140 mg -
Extrakt z opuncie mexickej 100 mg -
Extrakt zo zeleného čaju 40 mg
Mikrobiálne aktivovaná Gynostema päťlistá 30 mg
Extrakt z chmeľu 5 mg
Monakolin K z červenej fermentovanej ryže 5 mg
Koenzým Q10 10 mg
Chróm 80 ug 200

  *DRHP – denná referenčná hodnota príjmu; - nie je stanovená  

Zloženie: Voda, rozpustná vláknina z kukurice, glukomanán, L-karnitín, extrakt z opuncie mexickej, extrakt zo zeleného čaju, mikrobiálne aktivovaná Gynostemma pentaphyllum, extrakt z chmeľu, červená ryža s monakolinom K, koenzým Q10 (ubichinol), pikolinát chromitý, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), aróma hruška, konzervanty (sorban draselný a benzoát sodný), sladidlo (steviol).

Dávkovanie: 2 x denne 20 ml., sirup je možné konzumovať priamo alebo je možné odporúčanú dávku rozriediť v čaji, vode alebo inom nápoji. Pred užitím pretrepať.

Hmotnosť obsahu: 500 ml

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neužívať v prípade precitlivelosti na niektorú zo zložiek. Skladujte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre dojčiace a tehotné ženy a deti do 3 rokov. Sediment nie je na závadu.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25°C. Ukladajte mimo dosah detí. Po otvorení odporúčame spotrebovať do 30 dní. Výrobca : Harmonelo LLC, odštepný závod, Kulkova 4045/8, 61500 Brno, Vyrobené v EÚ.