Horčíkový olej, 200ml rozprašovač, Renovality

Neohodnotené
€18,70
Momentálne nedostupné

Najlepší spôsob ako pravidelne zvyšovať hladinu horčíka, je kožne. Niektorí zdravotní experti začali nazývať kožnú aplikáciu horčíka ako Transdermálne magnézium terapie (TMT).

Kedy ho aplikovať:

- bolesti svalov a svalové kŕče (aplikujeme na kožu k svalom)

- bolesti a opuchy nôh ( aplikujeme v mieste opuchu a bolesti)

- bolesti hlavy a stres (aplikujeme na čelo a zátylok)

- rastové bolesti u dospievajúcich detí ( aplikujeme v mieste bolesti)

- regenerácia po športe

- aplikácia je vhodná aj u ľudí postihnutých napr. roztrúsenou sklerózou, mozgovou obrnou, Parkinsonovou chorobou a všade tam, kde sa ochorenie prejavuje cez pohybový aparát.

 

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Značka Renovality používa na balenie rastlinných olejov fialové sklo, ktoré zaručuje bioaktívnych stálosť prípravkov. Vplyv svetla vždy urýchľuje proces molekulárneho rozpadu prírodných produktov. Fialové sklo funguje ako prirodzený filter, ktorý chráni a zlepšuje kvalitu olejov.

Olej je čisto prírodného pôvodu, obsahuje najvyššie množstvo bioaktívnych látok. Výborne sa vstrebáva, neobsahuje minerálne oleje, syntetické látky, konzervanty alebo farbivá.

Horčík (Mg, magnézium) je minerál zastúpený v pôde, oceánoch, rastlinách, zvieratách a taktiež v našom tele. Horčík sa podieľa na 600 reakciách prebiehajúcich v našom tele. Nedostatok horčíka sa môže prejavovať množstvom príznakov. Od otylosti, nespavosti, búšenia srdca, padania vlasov, nervozity, zníženej sexuálnej túžby až po ranné kŕče v lýtkach. Nízka hladina horčíka v tele tiež narúša činnosť nadobličiek, ktoré produkujú antistresový hormón a tým je narušený aj režim dňa.

Horčíkový olej je získaný z čisto prírodného zdroja. Pochádza z prastarého európskeho morského dna Zechstein, ktoré je 250 000 000 rokov staré a 1600 metrov hlboké.

Aplikácia: 

Horčíkový olej je po aplikácii na kožu takmer okamžite vstrebaný do tela a smerovaný priamo do svalov.

 Zloženie: 

Aqua, Magnesium chloride 31% (ZI® Brine - prírodný zdroj horčíka)

Objem:

200ml