Kadidlo frankincense, esenciálny olej, 10ml, Ťuli a Ťuli

Neohodnotené
€13,70
Skladom (1 ks)

100% esenciálny olej Kadidlo (Frankincense Olibanum) má hlbokú, nádhernú a meditatívnu arómu. 

Má vysoký obsah upokojujúcej organickej zlúčeniny β-elemene, ktorá zvyšuje celkový komfort v našich telách a kĺboch a je prospešná pre zdravie a krásu našej pokožky. Esenciálny olej kadidlo je získavaný zo živice, ktorá je označovaná ako "Tekuté perly zo stromu života." Táto olejová živica fungujako ochranná a obranná podpora pre strom, a vo forme esenciálneho oleja nám dodáva tieto vzácne benefity.

Staroveké kultúry Egypta, Perzie, Izraela, Ríma a Grécka často predpisovali kadidlový olej ako liek.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

ÚČINKY

Starostlivosť o pokožku

neutralizuje mikróby pomáha liečiť popáleniny a rany podporuje regeneráciu buniek redukuje zjazvenie minimalizuje strie znižuje stratu vlhkosti podporuje hojenie tkanív redukuje začervenanie zmierňuje opuch pomáha pri hojení rán vyživuje suchú a predčasne starnúcu pokožku

Imunitný systém

stimuluje imunitný systém neutralizuje mikróby

Dýchacie ústrojenstvo

znižuje produkciu hlienu pomáha pri vykašliavaní stimuluje priedušky

Muskuloskeletálny systém

uvoľňuje svaly upokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺby

Zažívacie ústrojenstvo upravuje trávenie zvyšuje vstrebávanie v črevách podporuje normálnu peristaltiku čriev podporuje močenie pomáha udržiavať činnosť obličiek pomáha pri čistení a detoxikácii organizmu

Reprodukčný systém

stimuluje maternicu podporuje a reguluje menštruáciu

Nervový systém

povznášajúci zlepšuje náladu upokojuje nervový systém znižuje úzkosť znižuje stres podporuje spánok upokojuje nervový systém zmierňuje stres vytvára pocity eufórie

BEZPEČNOSŤ

Všeobecne netoxický, nedráždivý a nesenzibilizujúci. Vždy najprv otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.

Ak ste tehotná alebo v starostlivosti lekára, pred použitím sa poraďte s lekárom.


Spôsob použitia:

Kadidlo je spojené so psychikou, ktorá v gréčtine znamená aj „dýchanie“. Prehlbuje a revitalizuje dych a k týmto účinkom pridáva vynikajúce imunostimulačné vlastnosti. V starostlivosti o pleť,  má tento olej zázračné schopnosti hojenia rán.

Inhalácia:

priama inhalácia, difúzer, olejový výparník, inhalácia pary

Olej má živicovú, bohatú arómu a môže pomôcť pri upokojení pľúc a emócií.

Podpora dýchacieho ústrojenstva: Pridajte 2 kvapky kadidlového oleja do misy s teplou vodou (6-10 šálok), a inhalujte s uterákom prehodeným cez hlavu po dobu 5-15 minút

Kadidlový olej bol uctievaný po stáročia ako pomôcka pri meditácii. Pridajte 4-6 kvapiek esenciálneho oleja do aromalampy počas meditácie.

Telo:

masáž, kompresia, kúpeľ, masť, starostlivosť o pleť

Pridajte kadidlový olej do prípravkov pre suchú, starnúcu pleť. Dobre sa mieša s Ružou a Levanduľou v produktoch v starostlivosti o pleť.

Kadidlový olej sa môže aplikovať priamo do otvorených rán na ochranu proti baktériám.

Olej uvoľňuje bolesť hlavy a napätie v krčných svaloch. Na postihnuté miesto aplikujte niekoľko kvapiek a vmasírujte priamo na postihnutú oblasť, alebo použite v nosnom oleji (olivový, kokosový, slnečnicový alebo iný rastlinný olej).

Pre podporu imunitného systému, vmasírujte olej do hornej časti chodidiel a oblasti lymfatických uzlín. Zrieďte v nosnom oleji podľa vášho výberu.

Vnútorné použitie:

Pre podporu imunitného systému zrieďte 1 kvapku esenciálneho oleja v polievkovej lyžičke rastlinného oleja a užívajte po dobu jedného týždňa.


Zloženie:

Boswellia Serrata Oil .


Krajina pôvodu:

India.