KOHI-FOCUS, káva s ašvagandou a čagou, 20ks Superionherbs

Neohodnotené
Značka: Superionherbs
€19
Skladom (1 ks)

ADAPTOGEN COFFEE MIX WITH ASHWAGANDHA & CHAGA Spojili sme chuť lahodne jemnej 100% kávy Arabica zo sopečných plantáží juhovýchodnej Ázie s účinkami vysokokvalitných výťažkov z prospešných húb, ktoré poznala už stará čínska medicína. Výsledkom je KOHI. Teraz aj vaša šálka kávy.
Obsahuje veľmi vysoký podiel funkčných extraktov pri zachovaní vynikajúcej chuti a sily kávy.

100% Arabika, upokojujúca ashwagandha, dvojitý extrakt zo sibírskej čagy na podporu imunity, adaptogén tulsi s antioxidačnými účinkami a extrakt zo sibírskeho ženšenu, ktorý má pozitívny vplyv na nervový systém. Sústreďte sa len na to, čo je dôležité.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

ADAPTOGEN COFFEE MIX WITH ASHWAGANDHA & CHAGA
100% ARABICA + MUSHROOM DUAL EXTRACTS

Káva pestovaná na sopečnej pôde v Ázii je známa svojím jedinečným chuťovým profilom, ktorý je výsledkom jedinečných pôdnych podmienok. Pestovanie kávy na sopečnej pôde môže výrazne ovplyvniť chuťový profil kávy, pretože láva zvyšuje obsah minerálov v pôde, čo ovplyvňuje rast kávovníkov, a tým aj chuť samotných zŕn.

Jednou z najuznávanejších oblastí pestovania sopečnej kávy v Ázii je Indonézia, konkrétne ostrovy Sumatra, Jáva a Sulawesi.

Hľadáte úžasný štart do dňa, ktorý vám dodá energiu a pomôže vám sústrediť sa? Naša prémiová instantná káva zo sopečnej pôdy Ázie obohatená o výťažky  Ašvagandy sibírskej Čagy doplnené o adaptogény tulsi a eleuterokok je presne to, čo potrebujete.

Každá šálka našej prémiovej instantnej kávy je plná živín, ktoré tieto účinné zložky dodávajú. Starostlivo vybrané kávové zrná z úrodných sopečných svahov Ázie sú zmiešané s výťažkami z húb a čagy, extraktmi z ašvagandy, tulsi a eleuterokoku, ktoré sú známe svojimi blahodarnými účinkami na ľudský organizmus.

Výsledkom je nielen jedinečný chuťový zážitok, ale aj skutočný regeneračný nápoj. Naša káva ponúka výraznú, plnú chuť s nízkou kyslosťou a tónmi čokolády, korenia a ovocia, ktorú dopĺňajú výnimočné účinky prírodných extraktov.

ZLOŽENIE: instantná káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, extrakt zo sibírskeho ženšenu 0,5 %

Obsah balenia: 20 vrecúšok po 3 g