KOHI-HAPPY káva s čagou a cordycepsom, 20ks Superionherbs

Neohodnotené
Značka: Superionherbs
€19
Skladom (2 ks)

ADAPTOGEN COFFEE MIX WITH CHAGA & CORDYCEPS Spojili sme chuť lahodne jemnej 100% Arabiky z vulkanických plantáží juhovýchodnej Ázie s účinkami vysokokvalitných výťažkov z prospešných húb, ktoré poznala už stará čínska medicína. Výsledkom je KOHI. Teraz je vaša šálka kávy.
Obsahuje veľmi vysoký podiel funkčných extraktov pri zachovaní vynikajúcej chuti a sily kávy.

100% arabica, dvojitý výťažok zo sibírskej čagy podporu imunity, dvojitý extrakt ze Cordycepsu na zlepšenie fyzickej výkonnosti a extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu, ktorý má pozitívny vplyv na nervový systém. S každým dúškom kávy KOHI sa okrem chuti jemnej arabiky obohatíte o množstvo potrebných látok.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

ADAPTOGEN COFFEE MIX WITH CHAGA & CORDYCEPS
100% ARABICA + MUSHROOM DUAL EXTRACTS

Káva pestovaná na sopečnej pôde v Ázii je známa svojím jedinečným chuťovým profilom, ktorý je výsledkom jedinečných pôdnych podmienok. Pestovanie kávy na sopečnej pôde môže výrazne ovplyvniť chuťový profil kávy, pretože láva zvyšuje obsah minerálov v pôde, čo ovplyvňuje rast kávovníkov, a tým aj chuť samotných zŕn.

Jednou z najuznávanejších oblastí pestovania sopečnej kávy v Ázii je Indonézia, konkrétne ostrovy Sumatra, Jáva a Sulawesi

Hľadáte úžasný štart do dňa, ktorý vám dodá energiu a pomôže vám sústrediť sa? Naša prémiová instantná káva zo sopečnej pôdy Ázie obohatená o výťažky húb z sibírská Čaga, Cordyceps a extrakt zo sibírskeho ženšen, je presne to, čo potrebujete.

Každá šálka našej prémiovej instantnej kávy je plná živín, ktoré tieto účinné zložky dodávajú. Starostlivo vybrané kávové zrná z úrodných sopečných svahov Ázie sú zmiešané s výťažkami z liečivých húb Chaga a Cordyceps, ktoré sú známe svojimi podpornými účinkami na imunitný systém a celkovú vitalitu. A to nie je všetko! Pridali sme aj extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu, byliny známej svojimi adaptogénnymi vlastnosťami, ktoré pomáhajú telu lepšie zvládať stres.

Výsledkom je nielen jedinečný chuťový zážitok, ale aj skutočný regeneračný nápoj. Naša káva ponúka silnú, plnú chuť s nízkou kyslosťou a tónmi čokolády, korenia a ovocia, ktorú dopĺňajú výnimočné účinky prírodných extraktov.

ZLOŽENIE: Instantná káva 75,4 % (100% káva Arabica), Chaga extrakt 17 %, Cordyceps sinensis myce lium extrakt 7 %, Sibiřský ženšen extract 0,5 %

Obsah balenia: 20 vrecúšok po 3 g