KOHI-LATTE káva s hericiom a čagou, 20ks Superionherbs

Neohodnotené
Značka: Superionherbs
€19
Skladom (>5 ks)

ADAPTOGEN COFFEE MIX WITH LION S MANE & CHAGA Spojili sme chuť lahodne jemnej 100% Arabiky zo sopečných plantáží juhovýchodnej Ázie s účinkami vysokokvalitných výťažkov z prospešných húb, ktoré poznala už stará čínska medicína. Výsledkom je KOHI. Teraz už aj vaša šálka kávy.
Obsahuje veľmi vysoký podiel funkčných extraktov pri zachovaní vynikajúcej chuti a sily kávy.

100% Arabica, dvojitý extrakt z hericia pre lepšiu funkciu nervového systému, dvojitý extrakt zo sibírskej čagy na podporu imunity a sušené kokosové mlieko bohaté na zdravé tuky. Všetko v jednom. Na zdravie!

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

ADAPTOGEN COFFEE MIX WITH LION’S MANE & CHAGA
100% ARABICA + MUSHROOM DUAL EXTRACTS

Káva pestovaná na sopečnej pôde v Ázii je známa svojím jedinečným chuťovým profilom, ktorý je výsledkom jedinečných pôdnych podmienok. Pestovanie kávy na sopečnej pôde môže výrazne ovplyvniť chuťový profil kávy, pretože láva zvyšuje obsah minerálov v pôde, čo ovplyvňuje rast kávovníkov, a tým aj chuť samotných zŕn.

Jednou z najuznávanejších oblastí pestovania kávy na sopečnej pôde v Ázii je Indonézia, konkrétne ostrovy Sumatra, Jáva a Sulawesi.

Hľadáte úžasný štart do dňa, ktorý vám dodá energiu a pomôže vám sústrediť sa? Naša prémiová instantná káva zo sopečnej pôdy Ázie obohatená o výťažky z húb Hericia sibírkej Čagy je presne to, čo potrebujete.

Každá šálka našej prémiovej instantnej kávy je plná živín, ktoré tieto účinné zložky dodávajú. Kávové zrná, starostlivo vybrané z úrodných sopečných svahov Ázie, sú zmiešané s výťažkami z húb Hericium a sibírskej Čaga, ktoré sú známe svojimi podpornými účinkami na imunitný systém a celkovú vitalitu. A to nie je všetko! Pridali sme aj sušené kokosové mlieko bohaté na zdravé tuky pre hladkú, krémovú chuť.

Výsledkom je nielen jedinečný chuťový zážitok, ale aj skutočný regeneračný nápoj. Naša káva ponúka silnú, plnú chuť s nízkou kyslosťou a tónmi čokolády, korenia a ovocia, ktorú dopĺňajú výnimočné účinky prírodných extraktov.

ZLOŽENIE: sušené kokosové mlieko 42,8 %, instantná káva 43 % (100 % káva Arabica), extrakt z Hericium erinaceus 9 %, extrakt z Chaga 5 %, extrakt zo stévie 0,1 %

Obsah balenia: 20 vrecúšok po 5 g