KOHI-RELAX káva s hericiom a čagou, 20ks Superionherbs

Neohodnotené
Značka: Superionherbs
€19
Skladom (>5 ks)

ADAPTOGEN COFFEE MIX WITH LION S MANE & CHAGA Spojili sme chuť lahodne jemnej 100% arabiky z vulkanických plantáží juhovýchodnej Ázie s účinkami vysokokvalitných výťažkov z prospešných húb, ktoré sú známe už od čias starej čínskej medicíny. Výsledkom je KOHI. Teraz aj vaša šálka kávy.
Obsahuje veľmi vysoký podiel funkčných extraktov pri zachovaní vynikajúcej chuti a sily kávy.

100% Arabika, dvojitý extrakt z hericia pre lepšie fungovanie nervového systému, dvojitý extrakt ze Sibírskej čagy na podporu imunity a výťažok z koreňa rodioly na zníženie stresu a zvýšenie duševnej výkonnosti. Všetko v jednom. Na zdravie!

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

ADAPTOGEN COFFEE MIX WITH LION’S MANE & CHAGA
100% ARABICA + MUSHROOM DUAL EXTRACTS

Káva pestovaná na sopečnej pôde v Ázii je známa svojím jedinečným chuťovým profilom, ktorý je výsledkom jedinečných pôdnych podmienok. Pestovanie kávy na sopečnej pôde môže výrazne ovplyvniť chuťový profil kávy, pretože láva zvyšuje obsah minerálov v pôde, čo ovplyvňuje rast kávovníkov, a tým aj chuť samotných zŕn.

Jednou z najuznávanejších oblastí pestovania sopečnej kávy v Ázii je Indonézia, konkrétne ostrovy Sumatra, Jáva a Sulawesi.

Hľadáte úžasný štart do dňa, ktorý vám dodá energiu a pomôže vám sústrediť sa? Naša prémiová instantná káva zo sopečnej pôdy v Ázii obohatená o výťažky z húb Hercium, sibírskej Čagy a Rhodiola je presne to, čo potrebujete.

Každá šálka našej prémiovej instantnej kávy je plná živín, ktoré tieto účinné zložky dodávajú. Kávové zrná, starostlivo vybrané z úrodných sopečných svahov Ázie, sú zmiešané s výťažkami z húb Hericium a Chaga, ktoré sú známe svojimi podpornými účinkami na imunitný systém a celkovú vitalitu. A to nie je všetko! Pridali sme aj extrakt z rodioly, byliny známej svojimi adaptogénnymi vlastnosťami, ktoré pomáhajú telu lepšie zvládať stres.

Výsledkom je nielen jedinečný chuťový zážitok, ale aj skutočný regeneračný nápoj. Naša káva ponúka silnú, plnú chuť s nízkou kyslosťou a tónmi čokolády, korenia a ovocia, ktorú dopĺňajú výnimočné účinky prírodných extraktov.

 

ZLOŽENIE: instantná káva 74,9 % (, 100 % káva Arabica), extrakt Hericium erinaceus 10 %, extrakt Chaga 10 %, extrakt Rhodiola 5 %.

Obsah balenia: 20 vrecúšok po 3 g