Kolagén nórsky s príchuťou maliny, 4 balenia, Biopharma

Neohodnotené
€132 –7 %
Kolagén nórsky s príchuťou maliny, 4 balenia, Biopharma
€132 –7 % €122
Skladom (1 ks)

Tento produkt obsahuje 4 balenia 25 sáčkového kolagénu. 

Kolagén, nazývaný aj bielkovina mladosti, v poslednom období zažíva rozkvet na poli zdravia a krásny. Je totiž jednou z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele.

Jeho úlohou je udržiavať vitalitu a pružnosť tela, jeho nedostatok vyvoláva starnutie a ochromenie funkčnosti tela ako celku. Vekom sa znižuje a postupne stráca schopnosť tela produkovať kolagén a navonok spozorujeme jeho nedostatok na stave vlasov, nechtov a pokožky. Vlasy sú suché, lámavé, pokožka stráca elasticitu a nechty sa rozštiepia skôr ako narastú.

Vnútorne sa nedostatok kolagénu prejaví na strnulosti a strate pružnosti šliach a všetkých spojivových tkanív. Kolagén tvorí i jadro medzistavcovej platničky. Ak máte podobné prejavy či už vonkajšie, alebo vnútorné, dodajte telu funkčný kolagén a jeho účinky sa prejavia už po dvanástich týždňoch od začiatku užívania. 

NORSK KOLLAGEN je revolučná novinka v starostlivosti o pleť, vlasty, nechty, kĺby, šľachy, medzistavcové platničky a celé telo s klinicky overenými a viditeľne preukázateľnými účinkami už po troch mesiacoch užívania. 

Prečo práve NORSK KOLLAGEN? Pretože väčšina súčasných kolagénových prípravkov sa vyrába z bravčovej kože , čo zvyšuje riziko nákazy rôznymi chorobami a ľudské telo má mnoho problémov s jeho využitím a vstrebávaním. NORSK KOLLAGEN je získaný z rybej kože – presnejšie, z podkožnej vrstvy tuku morských rýb. Je netoxický a veľmi podobný ľudskému kolagénu , preto je veľmi dobre vstrebateľný a bezpečný.

Najúčinnejší je pri pravidelnom vnútornom užívaní. Pije sa fo forme kolagénového nápoja, ktorý vzniká zarobením obsahu vrecka – prášku - s tekutinou. Takto vzniknutý nápoj po vypití preniká do najhlbšej vrstvy kože, kde znovu obnovuje vstrebávanie kolagénu, a tým omladzuje kožu zvnútra a zvyšuje jej pružnosť. Jedná sa o čisto prírodný rozpustný nápoj, bez umelých farbív, príchute a konzervačných látok.

Obsahuje aktívny rybí kolagén, vitamín C nevyhnutný pre jeho vstrebávanie a biotín, ktorý je nenahraditeľným prvkom pre pokožku.

Pitím kolagénového nápoja NORSK KOLLAGEN obnovíte mladosť a funkčnosť vášho tela.  

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Popis produktu:

Hydrolyzovaný morský kolagén s vitamínom C a biotínom s malinovou príchuťou

Zloženie produktu:

hydrolyzovaný morský kolagén, vitamín C, biotín, šťava z červenej repy (prírodné farbivo), malinová šťava, regulátor kyslosti – kyselina jablčná,  stévia,  protihrudkujúce činidlo 551

Celkový obsah látok v dennej dávke (5 g): Hydrolyzovaný morský kolagén - 5000mg, kyselina L-askorbová (Vitamín C)- 40mg, D-biotin - 25 μg.

Bez obsahu umelých farbív a konzervačných látok, bez GMO a geneticky modifikovaných derivátov, bez rádioaktívnych prísad. Dávkovanie: 1 porcia denne, rozmiešajte v tekutine a vypite.

Skladovanie: Skladujte v suchu, nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Ukladajte  mimo dosah detí. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výživový doplnok nie je vhodný  pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do troch rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Obsah balenia: 25 porcií x 5g Výživový doplnok bol zaregistrovaný na UVZ SR.

Krajina pôvodu: Nórsko

Výrobca: Pharmatech AS, Nórsko, pre BIOPHARMA AS