Kremelina Diatomaceous Earth, 250 g Wolfberry

Neohodnotené
€6,50
Skladom (>5 ks)

Celkovo posilňuje imunitu

Má silné protizápalové účinky

Zabezpečuje pravidelnosť stolice

Pôsobí proti parazitom v črevách

Odstraňuje zápchy/hnačky

Zlepšuje stav pleti - akné, ekzémy, svrbenie, starecké škvrny, vrásky

Zlepšuje stav vlasov - pružnosť, lesk a pevnosť

Prevencia proti vypadávaniu vlasov, regeneruje a podporuje rast nových, zdravších, silnejších plných lesku a krásy

Zdravšie zuby a ďasná - obrovský podiel na tvorbe a tvrdosti zubnej skloviny a zabraňuje tvorbe zubného kazu, udržuje zuby pekné a zdravé

Zabraňuje krvácaniu ďasien, astrofii ďasien a “ústupu ďasien”, ktoré majú za následok trvalé poškodenie až stratu zubov

Zosilňuje nechty - zvýši ich tvrdosť, lesk a zníži citlivosť na lámavosť

Zmierňuje / odstraňuje bolesti kĺbov

Prevencia osteoporózy

Vyživuje kĺby, kosti, väzy

Urýchľuje hojenie zlomenín, rán, znižuje zjazvenie

Zvyšuje energiu, znižuje potrebu spánku

Znižuje chuť do jedla

 

Kremelina je tiež vhodná pre vonkajšie použitie. Možno ju primiešať do pleťovej masky pre čistejšiu pokožku, do zubnej pasty pre belšie zuby a zdravšie ďasná, alebo si ju nasypať do kúpeľa na spevnenie pokožky a vonkajšiemu prečistenie celého tela.

Kremelina je organický zdroj rastlinného kremíka. Vzniká z planktónu v oceánoch, alebo jazerách. 

Obsahuje 28 základných minerálov a stopových prvkov (vápnik, horčík, draslík, meď, fosfor, selén, zinok, železo atď.) Kremík, ako súčasť oxidu kremičitého je účinný v prevencii predčasného starnutia. Kremík je zodpovedný za uloženie minerálov do kostí a to najmä vápnika.

Hrany skamenelých rozsievok sú užitočné ako bezpečný a netoxický čistiaci prostriedok na naše črevá. To je veľmi účinné proti všetkým parazitom prítomným v tráviacom trakte. Pokiaľ budete kremelinu konzumovať približne 60 dní, pokryjete tým celý životný cyklus parazitov.

Veľmi cenená je jej schopnosť pohlcovať nečistoty. Ako schránky prechádzajú tráviacim traktom, priťahujú a absorbujú baktérie, vírusy, prvoky, huby, candida, endotoxíny. Tiež absorbujú a odstraňujú pesticídy, ťažké kovy a pozostatky liečiv. 

Čistí steny čreva od hlienu a v ňom usadené plesne. 

Zaisťuje pravidelný pohyb čriev a zdravšie črevo. Umožňuje lepšie vstrebávanie živín do organizmu, stimuluje metabolizmus a tým napomáha k strate nadbytočnej váhy. 

Znižuje cholesterol i vysoký krvný tlak. Ide o amorfnú diatomickú zeminu mletú na jemnosť múky.

Namletá je zo škrupín fosílnych (skamenelých) rozsievok. Žiadne dve kremeliny nie sú rovnaké. Naša kremelina pochádza zo skamenelých mušlí Melosira Preicelanica, ktoré žili iba v extrémne čerstvej a čistej vode. Prečo je práve tento typ rozsievok taký vzácny? Škrupinka týchto rozsievok sa skladá z amorfného oxidu kremičitého.V tejto kremeline sa nachádza až 41% oxidu kremičitého a radí sa preto k najkvalitnejšej kremeline na svete. Tvar a tvrdosť škrupiniek ovplyvňujú kvalitu kremeliny. Tvrdosť škrupinky zabraňuje rozpusteniu sa v tekutine. Malé dierky na stenách škrupiniek umožňujú absorbciu vlhkosti.

Kremelinu môžete použiť aj ako protihrudkújucu látku.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Dávkovanie:
1 až 2 čajové lyžičky rozmiešané v pohári džúsu alebo vody.
Hneď po rozmiešaní by sa mal roztok vypiť.
Kremelinový prášok sa nerozpustí, preto tekutinu niekoľkokrát pri pití premiešajte, aby ste zabránili jeho usadzovaniu. Podľa možnosti konzumujte ráno nalačno.
Balenie po otvorení dôkladne uzavrite, po otvorení konzumujte do 3 mesiacov!
 
Po 1-2 týždňoch užívania môžete dávky zvýšiť a zameniť čajové lyžičky za polievkové lyžice. Kremelinu stačí užívať maximálne 2x denne.
 Je bez zápachu a bez chuti. Nadbytočné množstvo telo vylúči.
 
Kremelina by sa nemala pridávať do teplej vody, pretože pôsobením tepla sa kryštály rozpustia a užívanie kremeliny stratí svoj detoxikačný efekt. Jedná sa o čistý prírodný produkt, vhodný aj pre deti a zvieratá.
 
Kremelina je tiež vhodná pre vonkajšie použitie. Možno ju primiešať do pleťovej masky pre čistejšiu pokožku, do zubnej pasty pre belšie zuby a zdravšie ďasná, alebo si ju nasypať do kúpeľa na spevnenie pokožky a vonkajšiemu prečistenie celého tela.
 
Zloženie: 100% amorfná kremelina (diatomiceous earth)
 
Vegan, Paleo, Raw
 
Účinná látka – kremík: 41g na 100g, v odporúčanej dennej dávke (3g) – 1230 mg.
 
Bez prídavných látok vo forme prášku. Je to čisto prírodný prípravok, bez pridaných konzervantov, stabilizátorov a bez vylepšovačov
chuti. V skutočnosti jej štruktúru tvoria skamenelé mušle druhu Melosira Preicelanica, ktoré žili iba v exrémne čerstvej  a čistej vode.
 
Skladujte na suchom mieste, mimo dosah priameho slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Informácia pre
alergikov: môže obsahovať stopy orechov a arašidov! Neobsahuje GMO zložky
Krajina pôvodu: USA.
 
Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby s vysokým krvným tlakom. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí!