Na menštruačné bolesti, esenciálny olej, 10ml, Ťuli a Ťuli

Neohodnotené
€10,80
Skladom (1 ks)

Jednou z najbežnejších gynekologických ťažkostí u žien sú menštruačné kŕče. Na zvládnutie a pomoc pri bolestiach mnohé ženy užívajú rôzne lieky. Avšak nabudúce, keď vás budú trápiť kŕče a náladovosť spojená s menštruáciou, prečo nevyskúšať našu zmes 100% esenciálnych olejov na menštruačné bolesti?

Aromaterapia je vysoko prospešná počas menštruačného cyklu a môže mať mnoho ďalších výhod, vrátane zmiernenia úzkosti a stresu, čím navodzuje pozitívnejšiu náladu.

 

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Zmes esenciálnych olejov na menštruačné bolesti obsahuje:

Majoránka (Origanum Marjorana), Eukalyptus Australiana (Eucalyptus Radiata), Levanduľa (Lavandula Angustifolia), Zázvor (Zingiber Officinalis) a Šalvia Clary Sage (Salvia Sclarea).

Esenciálny olej z majoránky Olej z majoránky, ktorý je známy svojou schopnosťou rozširovať krvné cievy v tele, má tiež analgetické vlastnosti. Olej uvoľňuje svaly, zvyšuje prietok krvi v cievach, znižuje krvný tlak, čím potláča zápal maternice. Analgetické vlastnosti zároveň poskytujú úľavu od bolesti.

Esenciálny olej z Eukalyptu Australiana Eukalyptový olej má antibakteriálne a dekongesívne vlastnosti, ktoré sú užitočné pri menštruácii a rovnako aj pri problémoch s hornými dýchacími cestami v dôsledku prechladnutia a chrípky. Okrem toho tento esenciálny olej posilňuje imunituje analgetikum a obsahuje protizápalové látky, ktoré pomáhajú zmierňovať príznaky spojené s PMS.

Levanduľový esenciálny olej Levanduľový olej má účinné protizápalové vlastnosti, ktoré vedú k lepšiemu prietoku krvi v tele a nižšiemu počtu kŕčov. Je tiež účinný pri liečbe migrény, upokojuje úzkosť a pomáha zmierňovať bolestivú menštruáciu. Levanduľový olej má navyše psychologický vplyv na náladovosť spojenú s úzkosťou počas Vášho obdobia.

Zázvorový esenciálny olej Zázvorový olej zlepšuje prietok krvi a krvný obeh a je jedným z najúčinnejších domácich liečiv na menštruačné bolesti. Má analgetický charakter, zmierňuje menštruač kŕče a vďaka látke zvanej Zingibai má silné protizápalové vlastnosti.

Esenciálny olej zo Šalvie muškátovej Účinky oleja zo šalvie sú obzvlášť účinné pri regulácii menštruačného cyklu. Dokonca je známe, že tento esenciálny olej pomáha zmierňovať príznaky menopauzy.

Spôsob použitia:

Esenciálny olej Na menštruačné bolesti môže byť použitý na vytvorenie atmosféry v aromalampe alebo pre aplikáciu na telo ho zrieďte v nosnom rastlinnom oleji - 6 kvapiek na 10 ml rastlinného oleja. Priamou inhaláciou- nakvapkajte 1 až 2 kvapky na bavlnenú vreckovku alebo vatový tampón a vdychujte. Do aromalampy alebo do difuzéra- pridajte 3 až 5 kvapiek do misky s vodou a nechajte rozptýliť v dome, v byte, v kancelárii, alebo aj v aute. Relaxačný kúpeľ- Nakvapkajte 2 až 12 kvapiek na lyžicu s olivovým, jojobovým alebo iným olejom a pridajte túto zmes do kúpeľa. Aplikácia na telo - zrieďte našu zmes v nosnom rastlinnom oleji (6 kvapiek na 10 ml rastlinného oleja) a vmasírujte do brušnej oblasti na zmiernenie menštruačných bolestí a krvácania.


Zloženie:

Origanum Majorana Leaf Oil, Eucalyptus Radiata Leaf Oil, Lavandula officinalis flower oil, Zingiber Officinale Root Oil, Salvia Sclarea Oil. Upozornenie: Nikdy nepoužívajte čisté esenciálne oleje na pokožku bez riedenia, nikdy neužívajte vnútorne, udržiavajte mimo dosahu detí a očí. Pri vážnych zdravotných stavoch by ste nemali používať esenciálne oleje bez konzultácie s lekárom.