Pohoda a pokoj - prírodná kúra proti STRESU, ÚZKOSTI, NEPOKOJU, VYČERPANIU

Neohodnotené
€38,50
Skladom (>5 ks)

Stres je dnes hádam najčastejšie skloňované slovo. Už len málokto sa mu dokáže vyhnúť, či s ním vedome pracovať tak, aby mu neškodil. Našťastie existujú účinné prírodné produkty, ktoré nám dokážu efektívne pomôcť bez toho, aby utlmovali a aby sme boli odkázaní na syntetické náhrady. 

 

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Kúra je tiež vhodná pokiaľ viete, že máte problémy s hormónmi a ste prudko zostresovaní, prípadne nemôžete spávať, neviete otehotnieť alebo máte problémy s kolísaním cukru, s ovuláciou, menštruačným cyklom alebo so štítnou žľazou… a všetko vám spôsobuje napätie, stres, viete, že ste citlivejší, je dobré touto kúrou najskôr telo uvoľniť, posilniť funkciu hypofýzy a následne môžete začať s čistením, liečením, či posilňovaním iných sústav.

V prípade pretrvávania problémov alebo výskytu viacerých pridružených diagnóz je ideálne kontaktovať našu celostnú poradkyňu, terapeutku a iridologičku Ing. Jankou Hluchú zo spoločnosti Serafin za účelom odhalenia a odstránenia príčiny vášho ochorenia. Objednajte sa k nej na osobné stretnutie – odbornú diagnostiku zdravotného stavu z očí, v rámci ktorej vám odporučí liečbu a úpravu životosprávy na mieru vášmu problému. Viac informácií tu.

Kúra obsahuje:

Čajový koncentrát Stres a vyčerpanie – viac informácií na tomto linku
Tinktúra Šišák –  viac informácií na tomto linku
Kapsuly Pohoda –  viac informácií na tomto linku

Spôsob užívania kúry:

Čajový koncentrát Stres a vyčerpanie – 3x denne 1 PL pred jedlom alebo medzi jedlam
Tinktúra Šišák – 1 kvapka na 1 kg váhy a deň, rozdeliť do 2-3 dávok
Kapsuly Pohoda – 3x denne 1 kapsulu medzi jedlami
 
Užívať minimálne mesiac, ideálne 3 mesiace s prestávkami (3 týždne užívať kúru, týždeň pauza).
 
Chceli by ste vyliečiť svoje ochorenie prírodnou cestou pod odborným dohľadom? Objednajte sa na IRISDIAGNOSTIKU, kde vám iridologička dá odpovede na vaše otázky a zostaví kúru na mieru pre vás. Viac informácií tu.  Konzultáciu je možné absolvovať aj online na diaľku. Kontaktujte nás.