Poradenstvo v oblasti prírodnej liečby

Neohodnotené
€7
Skladom (>5 ks)

NEUHRÁDZAŤ PROSÍM BEZ PREDOŠLEJ KOMUNIKÁCIE SO MNOU. 

Ide o zálohu, ktorá vám bude vrátená vo forme kupónu na zľavu na nákup produktov, nie o poplatok za poradenstvo. 

Na základe úhrady dostanete vo forme mailu odporúčania na produkty prírodnej liečby vašich zdravotných problémov + ďalšie inštrukcie a rady.

Úhradou tejto symbolickej sumy za poradenstvo mi dávate najavo, že si vážite môj čas a energiu, ktorú Vám venujem v rámci poradenstva ohľadom vášho zdravotného stavu - aké produkty z môjho portfólia si vybrať, prípadne aj ako zmeniť stravu, životosprávu, prípadne z akých informačných zdrojov čerpať v súvislosti s vašimi problémami.

 RECENZIE k môjmu poradenstvu nájdete kliknutím na tento text.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Po úhrade poplatku 7 eur vám zašlem správu s informáciami, ktoré odo mňa požadujete a zároveň aj kupón na 7 eurovú zľavu s 30dňovou platnosťou, ktorú si môžete uplatniť pri nákupe na e-shope dobroteka.sk alebo v kamennej predajni v Piešťanoch. Cena za poradenstvo sa vám tým pádom objednávkou produktov vynuluje.

Pozn. Pri objednávke zvoľte spôsob úhrady online alebo prevodom (nie dobierka).

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -

K tomuto kroku som pristúpila nerada a dlho ho zvažovala, ale žiaľ bola som nútená ho urobiť, nakoľko sa mi čoraz častejšie hromadia správy s otázkami na liečbu rôznych diagnóz, avšak po mojich vyčerpávajúcich odpovediach si následne dopisovatelia v lepšom prípade nakupujú odporúčané produkty u iných, konkurenčných dodávateľov, v tom horšom ani neodpíšu.
 
Dobrotéku vediem sama a práce okolo nej nie je málo. Nerada plytvám energiou a časom, ktorý viem vynaložiť užitočnejšie a cielenejšie pre poctivých klientov. Zároveň nikomu z nás by sa nepáčilo, ak by výplatu za jeho prácu a odmeny za snahu dostával niekto úplne cudzí. Toto vysvetľovanie uzatváram tvrdením, že kto to s liečbou myslí vážne a zároveň si váži moju snahu, nebude mať žiaden problém.
Ďakujem za pochopenie.