Prírodný extrakt proti vypadávaniu a na rast vlasov VLASY S

Neohodnotené
€15,30
Skladom (>5 ks)

Bylinný extrakt na vonkajšie použitie, proti nadmernému vypadávaniu a podporu rastu vlasov vyvinutý na základe receptúry Prof. RNDr. Anny Struneckej, DrSc.

- urýchľuje rast vlasov

- obmedzuje vypadávanie vlasov

- spevňuje vlas, zlepšuje jeho kvalitu

- podporuje zarastanie vypadaných miest

- odstraňuje tvorbu lupín v miernejšom štádiu

- tlmí nadmerné mastenie vlasov

- extrakt taktiež stimuluje rast rias, obočia a vlasového priestoru na iných častiach tela

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Aplikácia: Rozprašovačom naneste primerané množstvo extraktu na pokožku a votrite ku korienkom vlasov, tak aby boli vlasy jemne navlhčené. Neoplachujte, len nechajte volne zaschnúť. Veľmi dôležitou podmienkou pre dosiahnutie účinkov je pravidelná aplikácia každý deň po dobu minimálne 3 mesiace.

V prípade závažnejšieho poškodenia vlasov je vhodné aplikovať až 6 mesiacov. Pri aplikácií produktu VLASY S prebieha razantný rast nových vlasov, takže dožité vlasy sú veľmi intenzívne vytláčané. Vypadávanie starých vlasov a rýchly výskyt nového hustého porastu je tak jasným ukazovateľom vysokej účinnosti tohto extraktu. Ideálny spôsob starostlivosti o vlasy je prevencia, ktorá by mala spočívať v aplikácii extraktu ihneď po začatí problémov alebo najlepšie ešte predtým, ako vlasy začnú nadmerne vypadávať.

Priaznivé účinky bylinného extraktu VLASY S sú dlhodobé. Pretrvávajú po 3–6 mesačnej kúre po dobe jedného rastového cyklu, tj. po dobe 3–5 rokov.

Odporúčame súčasne užívať vnútorne bylinnú kúru skladajúcu sa z bylinného čaju Vlasy a prírodných kapsúl Vlasy značky Serafin.

Očakávanie, že sa objavia husté a silné vlasy na hlave, ktorá bola holá po dobu niekoľko rokov, je značne nerealistické a taký prostriedok nebol doposiaľ objavený. Vlasové folikuly v skalpe mužov blížiacich sa k šesťdesiatke majú tiež zníženú schopnosť svojho preprogramovania a regenerácie, takže v takých prípadoch sa po aplikácii extraktu VLASY S stretávame s nárastom jemného vlasového páperia, pretkávaných miestami silnými ojedinelými vlasmi.

Zloženie: rozmarín lekársky, chmeľ obyčajný, vrbovka malokvetá, breza previsnutá, fialka poľná, fenikel obyčajný, žihľava dvojdomá, baza čierna, lopúch väčší Balenie obsahuje 2 tinktúry s objemom 2x50 ml. Uvedená cena je za celé balenie.