Štetka tinktúra z bylín 50ml Serafin

Neohodnotené
€6,40
Skladom (>5 ks)

V prírodnom liečiteľstve je Štetka s obľubou využívaná ako doplnok liečby reumatických chorôb a dny. Používa sa všade tam, kde je potrebné zmierniť opuchy – odvodniť, alebo pri chorobách gastrointestinálneho traktu. Pôsobí veľmi dobre aj pri vírusových ochoreniach ako je napríklad opar.

Štetka lesná je tiež jednou z liečivých rastlín, o ktorých odborníci uvažujú ako o pomocníkovi pri liečbe Lymskej boreliózy.

S úspechom sa používa aj zvonka pri rôznych kožných ochoreniach, ako napríklad popraskaná pokožka alebo lišaj. V tomto prípade sa používajú obklady z odvaru z koreňa.

 

Zatiaľčo iní výrobcovia tinktúr používajú na výrobu sušené byliny, pri značke Serafin sa jedná o vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín a to špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3. Navyše majiteľka firmy Serafin, pani Benediktová, dáva byliny pred ich spracovaním na nejaký čas energeticky nabiť do svojej pyramídy. Pomenovanie značky po anjelovi čistej lásky a svetla Serafin je už len čerešničkou na torte. Touto trojkombináciou faktorov máte liečebný účinok prípravku zaručený.

Pre posilnenie účinku je ideálne kombinovať so zodpovedajúcim bylinným čajom Serafin.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Zloženie:

výťažok zo Štetky planej, 40% alkohol, riedenie D1

Dávkovanie: 

1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdeliť na 2–3 čiastkové dávky za deň

Horeuvedené tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov.