Štítna žľaza – prírodné kapsuly 90ks Serafin

Neohodnotené
€19,30
Skladom (>5 ks)

Priaznivo ovplyvňuje  prirodzenú funkciu štítnej žľazy, poruchy jej činnosti, zápaly, autoimunitné ochorenia, hashimotovu tyreoiditídu, uzlíky na štítnej žľaze a iné problematické stavy.

Okrem toho pôsobí na cholesterol, imunitu, neplodnosť, stres, bakteriálne infekcie, cysty na vaječníkoch, zápchu.

Hlavné zložky:

Reishi – podporuje prirodzené funkcie imunitného systému
Cordyceps sinensis – podporuje prirodzené funkcie tela
Chaluha bublinatá – podporuje prirodzené funkcie štítnej žľazy
Vitamín E – prispieva k ochrane buniek pred oxidčným stresom
Selén – prispieva k normálnemu stavu nechtov, vlasov a štítnej žľazy
Niacín (B3) – prispieva k normálnej psychickej činnosti, zníženiu miery únavy a vyčerpania
Pyridoxín (B6) – prispieva k regulácií hormonálnej aktivity

V prípade problémov so štítnou žľazou vám dávame do pozornosti aj naše prírodné kúry Na Zníženú funkciu štítnej žľazy a na Autoimunitný zápal štítnej žľazy.

Pozrite si aj náš webinár na tému štítna žľaza.

Ak máte komplexnejšie problémy, odporúčame vám objednať sa na irisdiagnostiku, kde bude váš zdravotný stav zhodnotený celostne a navrhnutá liečba na mieru.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Unikátne prírodné bylinné kapsuly zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou. Je v nich spojená úžasná sila liečivých bylín, medicinálnych húb a tiež vitamínov a minerálov. Uvedené byliny a huby sú vo forme koncentrátu.

ZLOŽENIE : (v 1 tablete): Extrakt z Reishi (Ganoderma lucidum) 150 mg, Extrakt z Cordyceps sinensis 110,8 mg, Extrakt z Chaluha bublinatá 20 mg, Vitamín E – (d-alfa-tokoferol-sukcinát) 5 mg, Selen 200 μg, Niacin (B3) 1 mg, Pyridoxin (B6) 1 mg, Stearan horečnatý 12 mg

DÁVKOVANIE:
prevencia: 3x denne 1 kapsulu medzi jedlom

Koncentrát vzniká lúhovaním byliny alebo huby v lúhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kasulí. Koncentráty majú vysokú kvalituvysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné.  Koncentráty obsahujú omnoho viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká.

Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu. Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobrú vstrebateľnosť. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegánov.