Tuhý šampón na MASTNÉ vlasy CITRÓN & ROZMARÍN, 60g, Ponio

Neohodnotené
€9,90
Skladom (2 ks)

Žihľavový šampúch s citrónom vhodný pre normálne a mastné vlasy - krásne pení, dočista umyje, vlasy nezaťaží. Kokosový olej a glycerín zároveň hydratujú končeky vlasov, pantenol upokojí pokožku hlavy a citrónová šťava so žihľavou dodajú lesk. Svieže silice regulujú tvorbu mazu pokožky. Neobsahuje kondicionér, takže ak máte normálne vlasy a ste na kondicionér zvyknutí, použite ho po umytí.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:

VÔŇA: áno (prírodné silice)

DRUH A INTENZITA VÔNE: svieža (citrón+rozmarín), prchavejšia

AKTÍVNE LÁTKY: žihľava, citrónová šťava, pantenol, rozmarín

VHODNÉ PRE: muži, ženy, pes i riad, mastné a normálne vlasy

VÁHA: 60g (cca 30+ použití)

INÉ: vegánsky produkt Šampúchy sú tuhé šampóny - obsahujú všetky účinné látky ako bežný šampón okrem vody - teda sú oveľa menšie, spratnejšie, nikde sa Vám nevylejú a nepotrebujú plastový obal. Jeden 30 gramový šampón vydrží tak dlho ako cca 200 ml tekutého šampónu, 60 gramový ako 400 ml. Stačí ho jednoducho zobrať do ruky, pošúchať ním v sprche po vlasoch a rozpeniť prstami.

Nie sú to šampóny na báze mydla (netreba ich premývať octom). V prípade potreby ich môžete použiť aj ako mydlo na telo, ako šampón pre psa, či na rýchle opranie oblečenia.

Zloženie: tenzidy (Sodium Cocoyl Isetionate - derivovaný z kokosového oleja, Sodium Lauryl Sulfoacetate - derivovaný z kokosového a palmového oleja), žihľavový odvar, čerstvá citrónová šťava, panenský fair trade kokosový olej, rastlinný glycerín, pantenol, spirulina, prírodné silice (citrón, rozmarín), zelený oxid. - bez parabénov, silikónov, sulfátov SLS a SLES - nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte Váha: 60g zodpovedá cca 400 ml tekutého šampónu