VACCINAX - Palo Santo - posilnenie imunity (pľúca), 50ml Trávniček

Neohodnotené
Značka: Trávniček
€29,90
Skladom (3 ks)

Posilnenie imunity (pľúca).

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Zloženie: Potravinársky rafinovaný lieh 96%, demineralizovaná voda, Slzovka obyčajná ( Coix lacryma-jobi ) semeno, Soja fazuľová ( Glycine max ) semeno, Marhuľa obyčajná ( Prunus armeniaca ) semeno, Pornatka kokosová ( Sklerotium poriae ) dreň, Palo Santo ( Bursera graveolens ) drevo, Agastache vrasčitá ( Agastache rugosa ) vňať, Tyfónia veľká ( Rhizoma typhonii ) podzemok, Trúdik klobúčkatý ( Polyporus umbellatus ) plodnica, Spirodelka mnohokoreňová ( Spirodela polyrhiza ) vňať, Magnólia lekárska ( Magnolia officinalis ) kôra, Kardamóm ( Fructus cardamomi ) plod.

Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 5 kvapiek pre dospelého (15 min pred jedlom). Pri dávkovaní nepoužívajte kovové lyžičky (ale plastové). Vrchnák obsahuje dávkovaciu pipetu, dávkujte priamo do úst, resp. do skleneného pohára do malého množstva čistej vody. U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom. Objem alkoholu v tinktúre 40 %.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po každých 3 týždňoch užívania, spravte vždy 1 týždňovú pauzu.

Spôsob skladovania: Skladujte mimo dosah detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 20°C, chráňte pred mrazom.

Veľkosť balenia: 50ml

Účinky: Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 sa u potravinových doplnkov stravy nesmie uvádzať žiadna výživová a zdravotná informácia, s výnimkou Radou schválených tzv. Zdravotných tvrdení. Toto nariadenie platí aj na informácie na weboch, kde sa tieto produkty predávajú. Radi vám poradíme prostredníctvom emailu : travnicekpam@gmail.com, alebo telefonicky : +421915720267