Vlasy + nechty - prírodné kapsuly 90ks Serafin

Neohodnotené
€19,30
Skladom (>5 ks)

Unikátne prírodné bylinné kapsuly, kde je spojená úžasná sila liečivých bylin a tiež vitamínov a minerálov. Sú zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém: vlasy, nechty. 

Hlavné zložky:

Noni – podporuje celkový telesný a psychický stav organizmu. Koncentrát z tohto exotického ovocia obsahuje prirodzené minerály a vitamíny
Kelp – obsiahnutý jód prispieva k správnej činnosti metabolizmu, nervovej sústavy, stavu pokožky a tvorbe hormónov štítnej žľazy
Vitamín B3 – prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychiky, udržaniu stavu slizníc a pokožky
Zinok – prispieva k udržaniu zdravého stavu kostí, vlasov a nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému
Vápnik – prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
Horčík – prispieva k správnej činnosti svalov, psychickej činnosti, normálnemu stavu kostí a zubov

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Zloženie:
Extrakt Morinda citrifolia 200 mg, Kelp extrakt 50 mg, Niacin 5 mg, Mliečnan zinočnatý 5 mg, Uhličitan vápenatý 20 mg, Mliečnan horečnatý 20 mg, Stearan horečnatý 6 mg, celulózová kapsula veľkosti 0.

Označené byliny sú vo forme koncentrátu. Koncentrát vzniká luhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká.

Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu. Kapsule Serafin sú čisto prírodné, vegánske, nakoľko púzdro kapsulky nie je zo želatiny, ale z celulózy, takže rastlinného pôvodu.

Dávkovanie: 2x denne 1 tabletu medzi jedlami.