ŽALÚDOČNÉ VREDY - prírodná kúra

Neohodnotené
€46,20
Skladom (>5 ks)

Zápaly slizníc žalúdka alias žalúdočné vredy nie sú žiadna sranda. Väčšinou v tomto prípade býva problém s produkciou kyselín, preto treba ich sekréciu podporovať. Častokrát sa však naopak stáva, že lekár pri tejto diagnóze predpíše lieky na zníženie ich produkcie, čo problém s vredmi ešte zhoršuje. Avšak liečba bylinkami býva úspešná, pokiaľ sme vytrvalí a trpezliví. Vznikajú totiž dlhodobejšie a aj si vyžadujú dlhodobejšiu liečbu. Pripravte sa, kúru treba užívať aspoň 6 mesiacov. K tejto kúre odporúčame užívať aj MASTICHU. Výrazne uľavuje, lieči a urýchľuje liečebný proces a skracuje dobu liečby. Kúra obsahuje:

.
V prípade pretrvávania problémov alebo výskytu viacerých pridružených diagnóz je ideálne kontaktovať našu celostnú poradkyňu, terapeutku a iridologičku Ing. Jankou Hluchú zo spoločnosti Serafin za účelom odhalenia a odstránenia príčiny vášho ochorenia. Objednajte sa k nej na osobné stretnutie - odbornú diagnostiku zdravotného stavu z očí, v rámci ktorej vám odporučí liečbu a úpravu životosprávy na mieru vášmu problému. Viac informácií tu.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Spôsob užívania kúry:
 
Čaj Žalúdok a dvanástnik – popíjať v priebehu dňa 3/4 litra
Tinktúra Rakytník -  kvapka na 1 kg váhy a deň, rozdeliť do 2-3 dávok
Kapsuly Aloe C - 3 kapsuly denne nalačno
Koncentrát Imunofungin - 3x denne 1 PL

Kúru užívať minimálne 6 mesiacov s prestávkami (3 týždne kúra + 1 týždeň prestávka). Okrem toho treba upraviť spôsob stravovania, ale hlavne v zmysle práce s psychikou - to znamená jesť v kľude, pretože žalúdočné vredy vznikajú najčastejšie, keď sme v nepohode, stiahnutí, napätí a vtedy dochádza k oslabeniu slizníc a vredovateniu žalúdka. Je preto dôležité vyhradiť si na jedlo čas, vychutnávať si ho všetkými zmyslami, nezajedaťť stres, hnev, frustráciu, nejesť, keď máme akékoľvek napätie.

K tejto kúre odporúčame jednoznačne doplniť MASTICHU.

Chceli by ste vyliečiť svoje ochorenie prírodnou cestou pod odborným dohľadom? Objednajte sa na IRISDIAGNOSTIKU, kde vám iridologička dá odpovede na vaše otázky a zostaví kúru na mieru pre vás. Viac informácií tu.