Čistá pleť - čaj sypaný 50g Serafin

Neohodnotené
€3
Skladom (>5 ks)

Čaj účinne napomáha liečiť hlavne aknózne stavy pokožky a to zvnútra.

Český kvalitný sypaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, chránený ochrannou známkou, určený na konkrétny problém.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

AKNÉ Chronické ochorenia kože vznikajúce uzáverom mazových žliaz a následne ich zápalom. Najčastejší výskyt tohto ochorenia zaznamenávame v období puberty, kedy dochádza k zvýšenej hormonálnej aktivite a tým k stimulácii funkcie mazových žliaz. V neskoršom veku môže akné vyvolať hormonálnu dysbalanciu, ale aj priveľa stresu a tiež nevhodná strava, ktorá prekyslí organizmus. Ten sa potom snaží nečistôt zbaviť prostredníctvom kože, čím dochádza k upchávaniu mazových žliaz a ich následnému zapáleniu. Vplyv stravy na výskyt akné sa prejavuje v každom veku.

Odporúčame:

V tomto prípade je vhodné rozdeliť liečbu pre osoby prechádzajúce pubertou, teda obdobím zvýšenej hormonálnej aktivity, a ďalej pre osoby staršie.

V puberte: Striedavo po dni piť čaje Čistá pleť a OBLIČKY muži alebo ženy. Tieto čaje stále obdeň striedať. K tomu denne užívať tinktúru z púčikov KAPUCÍNKA a tinktúru z púčikov ZLATOBYĽ. Ďalej denne užívať minerály ODKYSLENIE.

Dôležité je udržiavať kožu v čistote, denne ju dôkladne, no jemne čistiť pod tečúcou vodou a používať vhodné prírodné kozmetické prípravky.

V staršom veku: Čaj odkyslenie ORGANIZMU podľa návodu uvedeného na čaji. K tomu minerály ODKYSLENIE, tinktúru z púčikov KAPUCÍNKA, bylinné kapsule OCHRANCA.

Dôležitou súčasťou liečby je celková úprava stravovacích návykov.

Zloženie:

Žihľava vňať -podporuje očistu krvi, funkciu obličiek a pohlavných orgánov.

Čakanka vňať – podporuje funkciu pečene, čriev, tráviaceho traktu, očistu

Sirôtka vňať – podporuje normálny stav kože, očistu krvi, regeneráciu

Zlatobyľ vňať – podporuje celkovú imunitu, močové ústrojenstvo

Zemedym vňať – podporuje prirodzený stav kože, vylučovanie, očistu

Lopúch koreň - podporuje očistu krvi, prirodzený stav kože, imunitu

Spôsob užívania: Príprava jednej dávky: jednu polievkovú lyžicu zmesi zalejeme 0,25 litrom vriacej vody a necháme 15 minút vylúhovať, potom scedíme. Odporúčame piť 2-3 x denne. Môže sa taktiež pripraviť zaliatím cca 2 polievkových lyžíc čajoviny horúcou vodou a popíjať počas dňa.

 

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov byliny on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č.432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov.