DETOX PEČENE, prírodná kúra

Neohodnotené
€23,10
Skladom (>5 ks)

Začiatok roka a obzvlášť jarné mesiace, podľa tradičnej čínskej medicíny, konkrétne apríl, je obdobím najvhodnejším na detoxikáciu a podporu činnosti pečene. A ako inak ako prírodnou cestou? Táto kúra je určená na podporu funkcií pečene, detoxikáciu, podporu a úpravu metabolizmu, zvýšenie energie. Je to kúra aj na prevenciu, aj na posilňovanie či regeneráciu pečene.

Pre bližšie informácie o tom ako sa starať o svoju pečeň, ako predchádzať a liečiť ochorenia pečene si pozrite tento vyčerpávajúci výklad iridologičky Ing. Jany Hluchej. Využite túto kúru zostavenú celostnou poradkyňou a terapeutkou, iridologičkou Ing. Jankou Hluchou zo spoločnosti Serafin na očistu jedného z najdôležitejších orgánov nášho tela. 

Kúra obsahuje:

Čaj Pečeň - viac informácií na tomto linku

Tinktúru z púčikov Pestrec - viac informácií na tomto linku

Kapsuly Digestiv – viac informácií na tomto linku

 

 

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Viac informácií o tom ako sa starať o svoju pečeň sa dozviete v našom online zdarma webinári o pečeni kliknutím na tento text. Chceli by ste absolvovať detox pečene pod dohľadom skúsenej celostnej terapeutky alebo si dať diagnostikovať stav a kondíciu vašej pečene a iných orgánov? Objednajte sa na IRISDIAGNOSTIKU, kde vám iridologička dá odpovede na vaše otázky a zostaví kúru na mieru pre vás. Viac informácií tu.  Konzultáciu je možné absolvovať aj online na diaľku. Kontaktujte nás.

Spôsob užívania:

Čaj Pečeň - denne 3/4 litra, popíjať počas dňa.
Tinktúra Pestrec - podľa návodu na obale - 1 kv. na 1kg vašej hmotnosti a celý tento objem rozdeliť na 2-3 dávky denne. V tinktúre je 1100 kvapiek.
Kapsuly Digestiv - 1 kapsula po jedle 2-3x denne.
 
Celú kúru držať po dobu tri týždne.