PÁLENIE ZÁHY a/alebo REFLUX - prírodná kúra

Neohodnotené
€46,20
Momentálne nedostupné

Reflux, či pálenie záhy spôsobuje spravidla nezdravá, škodlivá strava – cukor, alkohol, kofeínové nápoje, niektoré druhy liekov, mastné a ťažké jedlá, korenisté a pikantné pokrmy, mäso, plnotučné mlieko a výrobky z neho, chronický stres

Kúra obsahuje:

.
V prípade pretrvávania problémov alebo výskytu viacerých pridružených diagnóz je ideálne kontaktovať našu celostnú poradkyňu, terapeutku a iridologičku Ing. Jankou Hluchú zo spoločnosti Serafin za účelom odhalenia a odstránenia príčiny vášho ochorenia. Objednajte sa k nej na osobné stretnutie - odbornú diagnostiku zdravotného stavu z očí, v rámci ktorej vám odporučí liečbu a úpravu životosprávy na mieru vášmu problému. Viac informácií tu.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Spôsob užívania kúry:
 
Čaj Žalúdok a dvanástnik – popíjať v priebehu dňa 3/4 litra
Tinktúra Pestrec -  kvapka na 1 kg váhy a deň, rozdeliť do 2-3 dávok
Kapsuly Digestiv - 3 x denne po jedle
Koncentrát Imunofungin - 3x denne 1 PL
 
Nevyhnutná je pri týchto problémoch je úprava stravy, vyradiť cukor, kysnuté pečivo, jesť častejšie menšie porcie, každé sústo dobre prežuť.

Kúru užívať minimálne 3 mesiace s prestávkami (3 týždne kúra + 1 týždeň prestávka). Úpravu stravy ponechať celý život.

Chceli by ste vyliečiť svoje ochorenie prírodnou cestou pod odborným dohľadom? Objednajte sa na IRISDIAGNOSTIKU, kde vám iridologička dá odpovede na vaše otázky a zostaví kúru na mieru pre vás. Viac informácií tu.