Problémy s VYPRÁZDŇOVANÍM - set 4 produktov

Neohodnotené
€64,40
Skladom (>5 ks)
Problémy s vyprázdňovaním, zápcha, tvrdá stolica, či nepravidelná súvisia s kvalitou nášho črevného mikrobiómu. Pokiaľ nemáme črevo (najmä hrubé) dostatočne kolonizované nám prospešnými mikróbmi, môže sa to prejaviť (a v drvivej väčšine prípadov to tak aj býva) aj na kvalite nášho vyprázdňovania.
 
Pre počet a čo najväčšiu variabilitu osídlenia nášho čreva je už nevyhnutné užívať doplnky výživy ako probiotiká a prebiotiká, nakoľko dnes už žiaľ svojmu telu nedokážeme poskytnúť taký objem vlákniny ako tomu bolo pred mnohými rokmi.
Vtedy sme sa živili prevažne čistou rastlinnou stravou bohatou na prebiotiká = vlákninu. Táto zabezpečovala potravu pre naše prospešné mikróby, ktoré sa dokázali v čreve rozmnožovať tak, aby nám poskytli odolnú imunitu cez zdravé hrubé črevo a napokon aj bezproblémové, pravidelné a kvalitné vyprázdňovanie. 
 
Táto kúra pôsobí jemne, no efektívne tak, aby vám po jedle nebolo ťažko, aby vaše črievka efektívne pracovali a vylučovali ako majú a aby ste z potravín využili živiny, ktoré prijímate, v čo najvyššej možnej miere. Nejde však o preháňadlá, na ktoré si telo môže vytvoriť závislosť. Vylučovanie bude prebiehať hladko a komfortne.
 
 

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Kúra obsahuje:
.
Čaj Vyprázdňovanie -viac informácií na tomto linku 
Prebiotický sirup Harmonelo BIFI - viac informácií na tomto linku 
 
.
V prípade pretrvávania problémov alebo výskytu viacerých pridružených diagnóz je ideálne kontaktovať našu celostnú poradkyňu, terapeutku a iridologičku Ing. Janku Hluchú zo spoločnosti Serafin za účelom odhalenia a odstránenia príčiny vášho ochorenia. Objednajte sa k nej na osobné stretnutie - odbornú diagnostiku zdravotného stavu z očí, v rámci ktorej vám odporučí liečbu a úpravu životosprávy na mieru vášmu problému. Viac informácií tu.
 
Spôsob užívania kúry:
 
1. deň Čaj Hrubé črevo  – popíjať v priebehu dňa 3/4 litra (zaliať jednu kopcovú polievkovú lyžicu)
2. deň Čaj Vyprázdňovanie – popíjať v priebehu dňa 3/4 litra (zaliať jednu kopcovú polievkovú lyžicu)
Kapsuly Digestiv - 1 kapsula po väčšom jedle
Prebiotický sirup Harmonelo BIFI - 1 odmerka večer po jedle
(užívať minimálne 3 mesiace s prestávkami)
 
Kúru užívať minimálne 3 mesiace prestávkami (3 týždne užívať všetko, potom 1 týždeň vysadiť všetko a odznova)
 
.
Chceli by ste vyliečiť svoje ochorenie prírodnou cestou pod odborným dohľadom? Objednajte sa na IRISDIAGNOSTIKU, kde vám iridologička dá odpovede na vaše otázky a zostaví kúru na mieru pre vás. Viac informácií tu.