ZNÍŽENÁ funkcia ŠTÍTNEJ ŽĽAZY - prírodná kúra

Neohodnotené
€30,50
Skladom (>5 ks)

Znížená funkcia štítnej žľazy je veľmi rozšírená dysfuncia. Vedeli ste, že vôbec nie je pravda, že musíte byť pri tejto diagnóze odkázaní na doživotné užívanie substitučných liekov? Funkciu štítnej žľazy vieme dať naspäť efektívne do rovnováhy účinnými prírodnými produktami. 

Kúra obsahuje:

Čaj Štítna žľaza znížená – viac informácií na tomto linku
Tinktúra Jarabina čierna (Arónia) –  viac informácií na tomto linku
Kapsuly Štítna žľaza –  viac informácií na tomto linku
.
Pre bližšie informácie o tom ako sa starať o svoju štítnu žľazu, ako liečiť jej ochorenia, dysfunkcie a ako im predchádzať (vrátane zníženej funkcie) si vypočujte tento vyčerpávajúci výklad iridologičky Ing. Jany Hluchej.
.
V prípade pretrvávania problémov alebo výskytu viacerých pridružených diagnóz je ideálne kontaktovať našu celostnú poradkyňu, terapeutku a iridologičku Ing. Jankou Hluchú zo spoločnosti Serafin za účelom odhalenia a odstránenia príčiny vášho ochorenia. Objednajte sa k nej na osobné stretnutie – odbornú diagnostiku zdravotného stavu z očí, v rámci ktorej vám odporučí liečbu a úpravu životosprávy na mieru vášmu problému. Viac informácií tu.

Detailné informácie

Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke. Čím väčšia, tým lepší.
Osobitný prístup
Osobný prístup
som malá firmička, viete s kým komunikujete

Podrobný popis

Spôsob užívania kúry:

Čaj Štítna žľaza znížená – 3x denne 1 ČL čajovej zmesi zaliať 2,5dcl vody a popíjať
Tinktúra Jarabina čierna – 1 kvapka na 1 kg váhy a deň, rozdeliť do 2-3 dávok
Kapsuly Štítna žľaza – 3x denne 1 kapsulu medzi jedlami
 
​Celú kúru užívať minimálne 3 mesiace s prestávkami (3 týždne kúra + 1 týždeň prestávka)
 
Chceli by ste vyliečiť svoje ochorenie prírodnou cestou pod odborným dohľadom? Objednajte sa na IRISDIAGNOSTIKU, kde vám iridologička dá odpovede na vaše otázky a zostaví kúru na mieru pre vás. Viac informácií tu.  Konzultáciu je možné absolvovať aj online na diaľku. Kontaktujte nás.